Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW

(1 відгук)

3 420 грн.

Дворежимна бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW c RFID-мітками може працювати через Інтернет і GSM мережу використовуючи “Tuya Smart” і “Smart life”.

Актуально на:

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW з RFIT і підтримкою додатку TUYA

Дворежимна бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW нової модельної лінії працює, використовуючи дві незалежні технології передачі даних – Мобільну GSM мережу 2G через SIM-карту та Інтернет через бездротове Wi-Fi з’єднання. Канал GSM може бути відключений, і система SH-012GW буде працювати як WIFI сигналізація, забезпечуючи надійне інформування і абсолютну незалежність від завантаженості мережі та балансу коштів на SIM-карті. Для роботи через Інтернет використовується Wi-Fi мережа на частоті 2,4G.

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW сумісна з додатками "Tuya Smart" і "Smart life"

Сумісність з додатками “Smart life” і “Tuya Smart” дозволяє GSM WIFI сигналізацію SH-012GW інтегрувати в систему автоматичного управління “Розумний будинок”. Це надає можливість централізовано, з одного додатка управляти охоронною системою і відеоспостереженням, а також будь-якою електротехнікою і освітленням на об’єкті через “Smart Sockets” (розумні розетки) і іншими взаємопов’язаними елементами автоматизації “Розумний будинок”.

Оперативне інформування GSM WIFI сигналізації SH-012GW

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW використовуючи Інтернет, при спрацьовуванні будь-якого з датчиків системи на об’єкті миттєво вас сповістить, відправивши на смартфон тривожне Push-повідомлення із зазначенням зони і датчика, що спрацювали (назви зон та датчиків присвоюються довільні). А при втраті і відновленні Wi-Fi мережі, ви також отримуєте відповідні цим подіям Push-повідомлення. Використовуючи GSM канал зв’язку, система SH-012GW при спрацьовуванні охоронного або пожежного датчика, негайно зателефонує на ваш телефон з голосовим звітом про подію або надішле тривожне СМС повідомлення із зазначенням зони, що спрацювала.

Якщо при постановці системи на охорону ви забули закрити одне з вікон або дверей, на яких встановлені Smart-датчики відкриття охоронна GSM WIFI сигналізація SH-012GW не включить режим охорони, а проінформує вас сигналом.

Живлення хоста через USB
Power Bank с солнечной панельюБездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW має дуже низьке енергоспоживання і для підключення до джерела живлення обладнана роз’ємом Micro-USB. Це дає можливість для роботи системи SH-012GW в якості альтернативного джерела живлення використовувати зовнішній акумулятор “Power Bank” з сонячною панеллю. Така модернізація робить систему SH-012GW абсолютно незалежним від електромережі охоронним пристроєм.

Контроль живлення
Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW при відключенні основного живлення ~ 220В і переході на резервне живлення від вбудованого акумулятора негайно відправляє відповідне Push-повідомлення або СМС повідомлення. При відновленні основного живлення система SH-012GW також проінформує вас.
Якщо в якомусь із бездротових датчиків охоронної системи ослабне заряд батареї, вам заздалегідь буде відправлено Push-повідомлення з нагадуванням, про заміну елемента живлення в цьому датчику.

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW – Сучасний дизайн

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW реалізована в корпусі з високоякісного ABS-пластика з глянсовою передньою панеллю, яка може бути білого або чорного кольору (на вибір). Кольоровий багатофункціональний TFT-дисплей відображає рівень GSM та Wi-Fi сигналів, статус в якому знаходиться система, а також поточну дату і час. Під час налаштування системи на дисплей виводиться системне меню всього функціоналу пристрою. Дисплей за бажанням може світитися постійно, відображаючи годинник з поточним часом або при бездіяльності вимикатися через 30 секунд.

Хост системи SH-012GW має вбудований мікрофон, який використовується для прослуховування приміщення, що охороняється і динамік для можливості двостороннього телефонного зв’язку. Хост SH-012GW обладнаний сенсорною клавіатурою, яка має окремі кнопки включення і відключення режиму охорони і кнопку часткової охорони. Можна заблокувати клавіатуру персональним PIN-кодом для виключення несанкціонованого управління системою сторонніми людьми. При введенні п’ять разів поспіль неправильного пароля клавіатура блокується на півтори хвилини.

Функціональність
Включення і відключення режимів охорони і часткової охорони GSM WIFI сигналізації SH-012GW можна здійснювати чотирма способами:

  • Локально RFID-мітками і відповідними кнопками з клавіатури хоста або з виносної бездротової клавіатури (при наявності)
  • Дистанційно брелоками ДК
  • Віддалено з телефону дзвінком на систему або відправкою СМС повідомлення
  • Відповідними командами з програми “Smart life” або “Tuya Smart”

Для включення режиму охорони RFID-мітками або з клавіатури в системі передбачена затримка на включення режиму охорони для виходу, якою можна встановити в межах 0-9999 секунд. Також для входу і відключення режиму охорони за допомогою RFID-міток або клавіатури передбачена затримка 0-9999 секунд включення тривоги.

Для автоматичного включення/відключення охорони в заданий час бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW має таймер з можливим щоденним розкладом на тиждень.

99 бездротових зон дозволяють додавати в систему бездротові датчики пожежного та охоронного призначення і привласнювати власні назви перших 10-ти зон.

Бездротова сенсорна клавіатура Touch KeyPad WK10 для сигналізації◆◆◆ Touch KeyPad WK10
Для більш комфортного та безпечного щоденного користування системою SH-060GWF рекомендуємо застосувати фірмову бездротову  клавіатуру WK10 з можливістю швидкої захищеної безконтактної RFID ідентифікацією користувача. Клавіатуру можна встановити в будь-якому зручному місці вхідної зони приміщення, що охороняється. Відкрити “Touch KeyPad WK10”

Підтримка RFID
RFID меткаУ GSM WIFI сигналізації SH-012GW застосована технологія включення і відключення охорони за допомогою електронних RFID-міток. Для постановки/зняття охорони RFID-мітку потрібно прикласти до TFT-дисплею, який одночасно служить RFID-зчитувачем або до зони зчитування на бездротової клавіатурі WK10 (опція). Максимально допустима кількість RFID-міток 10 штук. Щоб додати нову RFID-мітку потрібно тільки прописати її в пам’ять системи SH-012GW.

Індикатор статусу
Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW для зручності користування має Багатокольоровий індикатор, який певним кольором і частотою мигання відображає поточний режим системи SH-012GW. Це сприяє швидкому візуальному сприйняттю стану сигналізації.

Багатомовність
Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW підтримує 11 мовБездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW є багатомовною системою. Тому відображення системного меню текстів СМС і голосових підказок допускається встановити на одному з 11-ти підтримуваних мов:
Англійська, Грецька, Іспанська, Італійська, Китайська, Німецька, Польська, Португальська, Румунська, Російська, Французька.


Функція дверного дзвінка

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW має додаткову опцію дверного дзвінка. Ви можете встановити бездротову кнопку WСB-07 в якості дверного дзвінка і привласнити їй відповідний статус. Натискаючи цю кнопку, хост сигналізації включатиме через вбудований динамік сигнал дзвінка “дин-дон”. Як кнопку дзвінка можна також використовувати бездротові кнопки: SOS-03 або SOS-04

Підтримка бездротової сирени
Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW обладнана вбудованою в хост сиреною і при цьому має можливість підключення більш потужної виносної бездротової сирени. Це дає чудову можливість використовувати власну вбудовану сирену одночасно з декількома бездротовими сиренами, які можна легко встановити зовні будівлі або в інших віддалених приміщеннях. Таким чином, максимально ефективно обладнати об’єкт, що охороняється. Для спільної роботи з GSM WIFI сигналізацією SH-012GW призначені бездротові сирени: SR-500, SR-501, SR-506 та SR-508/Solar

 

Зручне управління GSM WIFI сигналізацією SH-012GW

Застосунок "Smart life" для GSM WIFI сигналізації SH-012GWБездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW сумісна із застосунками “Smart Life” та “Tuya Smart” для телефонів на ОС Android і iOS. Це дозволяє інтегрувати цю охоронну сигналізацію в загальну систему “Розумний будинок” і управляти охороною, відеоспостереженням, освітленням та всіма іншими елементами “Розумного будинку” з одного застосунка. Більш того робити це за тисячі кілометрів від дому.

Також за допомогою застосунка “Smart life” та “Tuya Smart” легко і швидко реєструвати в хост сигналізації нові компоненти додавати охоронні датчики, брелоки ДУ, пожежні детектори, “Розумні розетки” та інші аксесуари. А також вносити будь-які зміни в налаштування системи як локально, так і віддалено.

QR-коди на застосунки "Smart Life" і "Tuya"

Застосунок Tuya Smart – докладний посібник

Відкривайте і тут ви точно дізнаєтеся, що таке застосунок Tuya Smart, як його налаштувати, як додати смарт-пристрої та як ним правильно користуватися. ВІДКРИТИ ПОСІБНИК TUYA SMART

Голосове керування
Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW має можливість голосового управління системою за допомогою голосових асистентів “Google Assistant” і “Amazon Alexa“. Ви можете голосовими командами ввімкнути або вимкнути режим охорони, і в той же час керувати іншими елементами свого “Розумного будинку”.

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW підтримує "Amazon Alexa" і "Google Assistant".

Реєстрація бездротових компонентів
Реєстрацію нових бездротових датчиків, RFID-міток та брелоків ДУ в GSM WIFI сигналізації SH-012GW можна здійснити двома способами:

 • Безпосередньо через системне меню хоста
 • Через додаток “Tuya Smart” або “Smart life”

 

  Інструкція російською мовою для GSM WIFI сигналізації SH-012GW

Інструкція GSM WIFI сигналізації SH-012GW

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW – Особливості

  • Комплект охоронної сигналізації готової для роботи прямо з коробки
  • Гібридна двоканальна бездротова GSM WIFI сигналізація
  • Інформування по мобільному GSM мережі через SIM-карту і Інтернет по Wi-Fi з’єднання
  • Можливість роботи через Інтернет по Wi-Fi з відключеним GSM модулем
  • Підтримка бездротових сирен
  • До 100 бездротових датчиків різного призначення
  • До 10 RFID-міток
  • До 10 брелоків ДК
  • Підтримка бездротової клавіатури
  • Можливість персонального ім’я для RFID-міток брелоків ДК та датчиків
  • 100% сумісність із застосунками “Smart Life” і “Tuya” для iOS і ANDROID
  • Повна інтеграція в систему “Розумний будинок”
  • Оперативне управління “Smart Socket” (Розумними розетками)
  • Підтримка голосового управління через асистентів “Google Assistant” і “Amazon Alexa”
  • Багатомовне системне меню на 11-ти мовах
  • Кольоровий 1,8-дюймовий TFT-дисплей і наявність зручної сенсорної клавіатури
  • Окремі кнопки управління режимами ARM / DISARM
  • Можливість блокування клавіатури PIN-кодом
  • Робота з RFID-мітками
  • Швидка і легка реєстрація бездротових аксесуарів
  • Багатокольоровий індикатор режимів роботи
  • Звукові підтвердження команд меню (відключаються)
  • 10-ти секундний запис персонального голосового повідомлення
  • Вбудована сирена з акустичною потужністю 80дБ
  • Функція прослуховування охоронюваного приміщення через вбудований мікрофон
  • Оповіщення про низький заряд батарей в бездротових датчиках
  • Блокування включення охорони при відкритих вікнах і дверях (опціонально)
  • Що настроюється час затримки постановки і зняття охорони
  • Таймер на включення і відключення охорони в заданий час
  • Функція дверного дзвінка
  • Наявність режиму часткової охорони – нічного домашнього режиму
  • Кнопки SOS на брелоках ДК для моментального включення тривоги
  • Віддалене керування системою за допомогою смартфона
  • Живлення через USB з низьким енергоспоживанням
  • Вмонтований літієво-полімерний акумулятор для резервного живлення
  • Інформування при відключенні і відновленні ~220В
  • Міжнародна сертифікація якості: RED, RoHS, CE, FCC, TCB, ISO9001

Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW має міжнародні сертифікати якості

Комплектація GSM WIFI сигналізації SH-012GW
(Комплект GSM WIFI сигналізації SH-012GW упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇПЕРЕЙТИ В РОЗУМНІ ПРИСТРОЇ TUYA

Інструкції та огляди охоронних систем і відеоспостереження

Колір корпусу

білий, чорний

Характеристики

GSM WIFI сигналізація SH-012GW – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейсбагатомовний
GSM 2G850/900/1800/1900МГц
Бездротова Wi-Fi зв’язокчастота: 2.4ГГц / стандарт: IEEE802.11b/g/n
Підтримка APPTuya Smart / Smart Life для ANDROID / iOS
Частота бездротового з’єднання433МГц (±75МГц)
Протокол бездротового з’єднанняPT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К
Бездротових зон99
Дротових зон
Бездротових датчиків в одній зоні1
Брелоків ДКдо 10
RFID мітокдо 10
Номерів для додзвону5
Номерів для СМС-оповіщення5
Дисплей1,8-дюймовий кольоровий TFT
Клавіатурасенсорна
Управління системоюдодаток, RFID, клавіатура, брелок ДК, дзвінок, СМС
Функція “Інтерком”
Функція прослуховування
Системний годинник
Таймер
Функція дверного дзвінка
Управління бездротовими розетками
Вихід живлення для дротових датчиків
Вихід для зовнішньої дротової сирени
Можливість підключення бездротової сирени
Вбудована сирена
Редагування текстів СМС
Можливість підключення / відключення СМС постановки / зняття охорони
Запис голосового повідомлення20 секунд
Оповіщення про пропажу електроенергіїSMS / Push
Голосові підказки
Автовідповідач
Системна пам’ятьенергонезалежна
Парольсистемний / користувацький
4-х бітний PIN-код
Основне джерело живленняAC 100-240В 50/60Гц (через USB адаптер)
Вбудований акумуляторLi-Pol, DC3,7В 500мА
Матеріал корпусаABS-пластик
Напруга живленняDC 5В/1А
Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»
<55 mA
<500 mA
Робоча температура / вологість-10°C ~ +55°C / до 90%
Габаритні розміри140×140×22 мм

Інструкція

Докладна інструкція російською мовою ТУТ

Smart Security System SH-012GW
USER’S GUIDE

Security System SH-012GW
APP QUICK START GUIDE

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

1 відгук для Бездротова GSM WIFI сигналізація SH-012GW

 1. Миколайович

  Придбав цю сигналізацію замість старої, працює відмінно. Функціонал перевершує в рази.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вам також може сподобатися…