СИГНАЛІЗАЦІЯ – Каталог систем безпеки

«СИГНАЛІЗАЦІЯ» – В даному розділі каталогу представлено обладнання для забезпечення охорони вашого будинку, квартири офісу або гаража. Яким би не був ваш об’єкт нерухомості, в розділі «WIFI/GSM сигналізації» ви можете підібрати і купити систему сигналізації максимально відповідну вашим вимогам і фінансовим можливостям. Ціна на комплекти сигналізації варіюється від бюджетних моделей дешевої вартості до моделей, більш просунутим і дорогим.

До вибраній базовій комплекту сигналізації в розділі каталогу «Датчики і сенсори» ви відразу можете підібрати і купити необхідні датчики як охоронні, так і пожежні. Додаткові сирени провідні та безпровідні звукові і стробоскопические ви зможете вибрати і купити в розділі «Сирени/Оповещатели». А брелоки ПДУ, кнопки SOS і інші компоненти охоронної системи безпеки ви знайдете, перейшовши у відповідний розділ каталогу «Аксесуари».

Сформувати і купити необхідну систему безпеки ви можете з наступною доставкою свого замовлення по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів та ін.

Пристрої DIY (Do It Yourself) - Установи сам

Всі представлене обладнання категорії DIY (Do It Yourself) – це пристрої, призначені для автоматичної настройки і установки.

Розділи каталогу

● WIFI/GSM сигналізації – в цьому розділі представлені всі варіанти готових комплектів GSM і WIFI сигналізації.
● Автономна сігналізація– в цьому розділі запропоновані недорогі автономні сигналізації типу “крикун”.
● Датчики і детектори – розділ датчиків, де представлені датчики різного призначення, які вам можуть знадобитися для комплектації вашої охоронної системи.
● Сирени/Оповещатели – в цьому розділі можна купити сирену як класичну звукову, так і світлозвукову. Сирени представлені в дротяних і бездротових виконаннях.
● Аксесуари – в цьому розділі знаходяться кнопки паніки SOS, брелоки пультів дистанційного керування, муляжі датчиків руху, блоки живлення, що попереджають наклейки та ін.

Для правильного вибору охоронної GSM і Wi-Fi сигналізації читайте огляд
СИГНАЛІЗАЦІЯ ДЛЯ ДОМУ – ОГЛЯД від A до Я

Частина 1: Знайомство і вибір охоронної сигналізації
Частина 2: Бездротова GSM сигналізація «SafeHouse»
Частина 3: Особливості GSM сигналізацій «SafeHouse»
Частина 4: Основні функції GSM сигналізації «SafeHouse»
Частина 7: GSM або WIFI сигналізація?