Охоронна GSM сигналізація SH-056G/СID

2 766 грн.

Бездротова охоронна GSM сигналізація SH-056G з підтримкою протоколу Contact-ID і бездротової сирени. Російськомовний голосовий інтерфейс.

Актуально на:

Артикул: SH-056G Категорія: Позначка: Бренд:SafeHouse

Охоронна GSM сигналізація SH-056G

Високоякісна бездротова охоронна GSM сигналізація SH-056G для будинку з російськомовним голосовим інтерфейсом. Системний блок виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання білого кольору, з багатофункціональним LСD-дисплеєм з підсвічуванням синього кольору. У режимі очікування LСD-дисплей відображає дату і час, а при спрацьовуванні сигналізації висвічуються піктограми символізують призначення датчиків. При переході системи на резервне живлення LСD-дисплей відображає індикацію заряду вбудованого акумулятора. Якщо система перейшла на резервне живлення система відразу повідомить Вам про це SMS-кою. Також якщо розряджається системний акумулятор резервного живлення, GSM сигналізація SH-056G відправить Вам відповідне SMS-повідомлення.

У GSM сигналізації SH-056G є дуже зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон, функцію прослуховування приміщення, що охороняється через вбудований мікрофон. GSM сигналізація SH-056G має три незалежних таймера включення/відключення охорони в заданий час з можливістю розкладу на тиждень.

Голосові звіти при додзвоні GSM сигналізації SH-056G
У сигналізації SH-056G впроваджена нова унікальна функція, якої раніше не було не в одній сигналізації навіть в самих дорогих моделях. Крім можливості запису загального 10-ти секундного голосового повідомлення в цій системі ще можна записати персональні голосові повідомлення окремо для кожної зони. Це дуже зручно, особливо коли з системою використовується багато датчиків, немає необхідності пам’ятати датчик з яким номером, де встановлено.

Тепер якщо, наприклад, записати загальне голосове повідомлення «Тривога, спрацювала сигналізація в квартирі», а додатково для першої зони з датчиком відкриття дверей записати повідомлення «Відкрита вхідні двері», і для другої зони з датчиком руху записати повідомлення «Виявлено рух в вітальні ». При спрацьовуванні дверного датчика по телефону Ви будете чути пояснювальний голосової звіт «Тривога, спрацювала сигналізація в квартирі, відкрита вхідні двері», в місце стандартної «Тривога, зона номер один». А при спрацьовуванні другої зони ви почуєте «Тривога, спрацювала сигналізація в квартирі, виявлено рух в вітальні» в місце стандартної «Тривога, зона номер два».

Робота з пультової охороною
Охоронна GSM сигналізація SH-056G підтримує протокол протокол Contact-ID що дозволяє пристрою передавати дані по CID-протоколу на ПЦС (пульт централізованого спостереження) охоронних служб. Таким чином, система може відправляти спеціально шифровані коди тривоги на пульт охорони. Програма системи дозволяє встановити унікальний CID-код для кожної охоронної зони.

Підтримка бездротової сирени
Наявність спеціального модуля радіопередавача дозволяє GSM сигналізації SH-056G працювати з бездротовими сиренами. Це дає чудову можливість використовувати одночасно штатну дротову сирену, що поставляється в комплекті з кількома бездротовими. Таким чином, можна обладнати об’єкт, що охороняється максимально ефективно встановивши штатну дротову сирену в приміщенні недалеко від системного блоку сигналізації, а кілька бездротових сирен встановити зовні будівлі або в інших віддалених приміщеннях, куди прокладка проводів утруднена. Для роботи з GSM сигналізацією SH-056G підходять бездротові сирени:
SR-500SR-501SR-502, SR-508/Solar

Самостійна настройка бездротової GSM сигналізації SH-056G
Налаштовувати і керувати GSM сигналізацією SH-056G легко і зручно. Голосові підказки під час налаштування та управлінні GSM сигналізацією SH-056G звучать російською мовою. Тривожні SМS-повідомлення приходять на Ваш телефон з поясненням системи про те, який датчик викликав спрацьовування. При дозвоні на систему і управлінням GSM сигналізацією SH-056G з телефону допомагає автовідповідач російською мовою. При постановці і зняття системи з охорони звучить голосової звіт російською мовою про стан системи через вбудований динамік.

Наявність 99-ти бездротових і 4-х провідних охоронних зон дає можливість додавати бездротові і дротяні датчики різного призначення тим самим розширювати технічні можливості GSM сигналізації SH-056G практично безмежно. А технологія автоматичного програмування і заводські налаштування зводять до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

Сенсорна клавіатура GSM сигналізації SH-056G, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати систему. Також за допомогою клавіатури з системного блоку можна здійснювати вихідні дзвінки як з телефону. При наборі номера телефону для здійснення дзвінка на дисплеї виводяться набираються цифри.

Системний блок сигналізації SH-056G має темперную захист, від зняття з кріпильного кронштейна. При спробі несанкціонованого зняття панелі з місця установки моментально спрацює тривога.

Зручне управління бездротової GSM сигналізацією SH-056G
Охоронна GSM сигналізація SH-056G - Додаток S-HomeОхоронна GSM сигналізація SH-056G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «S-Home» з російським інтерфейсом. За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації і віддалено змінювати налаштування системи. З програми можна зателефонувати на сигналізацію і включити режим прослуховування або Інтерком.

Охоронна GSM сигналізація SH-056G – Проста установка

Величезний технічний потенціал робить GSM сигналізацію SH-056G ідеальним варіантом для самостійної установки у великих котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж GSM сигналізації SH-056G швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати бездротову GSM сигналізацію SH-056G самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-056G є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДК, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-056G датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості даної GSM сигналізації SH-056G.

Застосована в GSM сигналізації SH-056G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

  Інструкція російською мовою для GSM сигналізації SH-056G

Інструкція GSM сигналізації SH-056G

Бездротова GSM сигналізація SH-056G – Особливості

 • Повністю російськомовна охоронна GSM сигналізація
 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – великі будинки, квартири, офіси, дачі, готелі, магазини і т.д.
 • Підтримка CID-протоколу для роботи з пультової охороною
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • 4 способи постановки/зняття з охорони
 • Підтримка до 8-ми пультів ДУ
 • Підтримка до 99 бездротових датчиків
 • Захист від радіоперешкод при прописуванні бездротових датчиків і ПДУ
 • Темпери захист від несанкціонованого демонтажу
 • Чотири провідні зони і вихід харчування (+12) для дротяних датчиків
 • Сенсорна клавіатура з підсвічуванням
 • Пам’ять на 6 телефонних номерів для дозвону та на 3 номери для SMS повідомлень
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки
 • Можливість доукомплектувати датчиками різного призначення
 • Підтримка бездротової сирени
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему
 • Можливість 10-ти секундної запису голосового повідомлення
 • Можливість запису 5-ти секундних голосових повідомлень окремо для кожної зони (01-19)
 • Функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу
 • Контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення
 • Індикація заряду вбудованого акумулятора резервного живлення
 • Режим часткової охорони “Домашній режим”, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики зовнішніх територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку
  24-годинна зона для пожежних датчиків (диму, витоку газу, протікання води і т.д.) і зона поклику про допомогу
 • Наявність «Тривожною кнопки» на системному блоці і на пультах дистанційного керування
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону
 • Можливість редагування текстів SMS-повідомлень
 • Голосові підказки автовідповідача російською мовою для всіх можливих подій
 • Можливість відключити/підключити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації
 • Вбудований NI-HI акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно
 • Що настроюється час затримки постановки/зняття з сигналізації
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001Охоронна GSM сигналізація SH-056G - Міжнародні сертифікати якості охоронної системи SafeHouse

 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості

Комплектація GSM сигналізації SH-056G
(Комплект GSM сигналізації SH-056G упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Охоронна GSM сигналізація SH-056G - КомплектаціяСистемний блок SH-056G – 1 шт.
Датчик руху – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття – 1 шт.
Пульт ДК RC-419 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Кріплення – 1 комплект.
Інструкція російською мовою.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Характеристики

GSM сигналізація SH-056G/СID – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізації

російська

GSM-частота з’єднання

850/900/1800/1900МГц

Підтримка CID-протоколу пультової охорони (ПЦС)

Сontact-ID

Частота бездротового з’єднання

315/433МГц (±75МГц)

Протокол бездротового з’єднання

PT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К

Кількість бездротових зон

99

Кількість дротяних зон

4

Кількість бездротових датчиків в одній зоні

1

Кількість пультів брелоків

до 8

Кількість номерів для додзвону

6

Кількість номерів для SMS-оповіщення

3

Дисплей

LCD-монохромний

Клавіатура

✔ сенсорна

Управління системою

клавіатура, брелок, дзвінок, SMS

Функція «ІНТЕРКОМ»

Функція «Прослуховування»

Системний годинник

Таймер

(3 незалежних)

Функція будильника

Релейний вихід

Допустиме навантаження на вбудоване реле

Вихід для живлення дротяних датчиків

+12В

Вихід для підключення динаміка

Можливість підключення бездротової сирени

пряме кодоване підключення

Вбудована сирена

Редагування SMS-повідомлень

Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони

Функція запису голосового повідомлення

✔ (загальне 10 секунд і по 5 секунд для перших 19 зон)

Оповіщення про пропажу електроенергії

Голосові підказки

Автовідповідач

Системна пам’ять

енергонезалежна

Пароль системи

4-х бітний PIN-код

Основне джерело живлення

AC 100-240В 50/60Гц (через адаптер)

Вбудований акумулятор

Lithium DC4,2В 350мA/Ч

Матеріал корпусу

стійкий до займання ABS-пластик

Напруга живлення

DC 5В/2А

Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»

<65 mA
<300 mA

Робоча температура/вологість

-10°C ~ +50°C / до 90%

Габаритні розміри

191×128×27 мм

 

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Охоронна GSM сигналізація SH-056G/СID”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вам також може сподобатися…