GSM сигналізація для будинку SH-061G

(1 відгук)

2 693 грн.

GSM сигналізація для будинку може керувати окремими групами охоронних зон різними брелоками ПДУ і блокувати відключення охорони PIN-кодом.

Артикул: SH-061G Категорія: Позначка: Бренд: SafeHouse

GSM сигналізація для будинку SH-061G

Високоякісна охоронна бездротова GSM сигналізація для будинку SH-061G для будинку з російськомовним голосовим інтерфейсом. Системний блок SH-061G виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання з відкидною підставкою і вбудованою сиреною. Глянцевий лицьова панель може бути чорного або білого кольору. Великий багатофункціональний ЖК-дисплей GSM сигналізації SH-061G з підсвічуванням блакитного кольору, в режимі очікування відображає поточний час. Сенсорна клавіатура, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати GSM сигналізацію SH-061G. 99 – бездротових і 4 – дротових охоронних зон дає можливість додавати бездротові і дротяні датчики різного призначення тим самим розширювати технічні можливості даної GSM сигналізації SH-061G практично безмежно. А технологія автоматичного програмування і заводські налаштування зводять до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

Quectel GC65 in GSM Alarm System SH-061G

4-хдіапазонний GSM-модуль "Quectel-M26" - GSM сигналізація для будинку SH-061GБездротова GSM сигналізація для будинку SH-061G використовує нового покоління компактний 4-хдіапазонний GSM-модуль”Quectel-M26” з вбудованою антеною, поряд з високою якістю і надійністю GSM-модуль працює з мережевої технології: “Quad-Band GSM/GPRS” – завдяки цьому GSM сигналізація SH-061G коректно і чітко працює в мережі мобільного зв’язку будь-якого оператора навіть при дуже низькому рівні сигналу.

Стильний дизайн і надійна безперебійна робота GSM сигналізації SH-061G
не дасть Вам приводу ні на секунду шкодувати про свій вибір.

Стильний дизайн "black & white" - GSM сигналізація для будинку SH-061G

Самостійна настройка бездротової GSM сигналізації SH-061G
Мікропроцесор ARM - GSM сигналізація для будинку SH-061GНовий швидкий мікропроцесор “ARM” GSM сигналізації SH-061G дуже “гнучкий” в настройках і має масу додаткових корисних функцій, серед яких голосові підказки і автовідповідач, тому всі режими налаштувань і управління GSM сигналізації SH-061G супроводжуються голосовими підказками електронного диктора російською мовою . Звукове попередження про застосування незареєстрованих пультів дистанційного керування. Регулювання часу звучання і рівня гучності сирени. Зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон і функцію прослуховування приміщення, що охороняється з моб. телефону.

Функція ІНТЕРКОМ «Hands Free» - GSM сигналізація для будинку SH-061G

У GSM сигналізації SH-061G реалізована унікальна функція, створивши групи датчиків і прив’язавши їх до управління певним пультом ДУ (можливо до 100 ПДУ) ці групи вибірково можна ставити на охорону тільки заданим пультом дистанційного керування. Це означає, що 100 користувачів можуть керувати лише кожен своєю групою датчиків. При цьому можна прив’язати обрану групу датчиків до одного номеру телефону, і при спрацьовуванні будь-якого датчика з цієї групи сповіщена буде тільки прив’язаний до неї номер телефону.

Також GSM сигналізація SH-061G має 4 незалежних таймера включення/відключення охорони в заданий час з можливістю розкладу на тиждень. А кожному таймеру можна привласнити одну з 4-х можливих груп датчиків яка буде вмикатися/вимикатися тільки цим таймером, тим самим автоматично в різний час доби можуть вмикатися/вимикатися чотири різні групи датчиків.

Ще дві інноваційні можливості сигналізації SH-061G це блокування пультів ДУ для того щоб з пульта дистанційного керування можна було включити охорону, але не можна було її відключити і можливість блокування клавіатури PIN-кодом для виключення несанкціонованого управління GSM сигналізацією SH-061G.

Зручне управління бездротової GSM сигналізацією SH-061G
Наявність в GSM сигналізації SH-061G вбудованого реле з програмованим алгоритмом роботи релейного виходу дозволяє підключати електроприлади такі як електро-замок, лампи освітлення та керувати ними віддалено з мобільного телефону або під час тривоги автоматично включати додаткові пристрої, наприклад сирени і прожектори освітлення для залучення додаткової уваги. Підключивши до релейного GSM сигналізації SH-061G виходу внутрішню Smart-камеру або вуличну IP камеру відеоспостереження, з режимом тривоги буде, автоматично вмикатись відеоконтроль, і проводиться запис архівного відео. Таким чином, вдається створити максимальний контроль над об’єктом, що охороняється.

Додаток "Alarme" - GSM сигналізація для будинку SafeHouseGSM сигналізація для будинку SH-061G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «Alarme».

За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації SH-061G і оперативно управляти релейним виходом – вмикати/вимикати освітлення або побутову техніку знаходиться на об’єкті, що охороняється.

Проста установка бездротової GSM сигналізації SH-057G

Величезний технічний потенціал робить GSM сигналізацію SH-061G ідеальним варіантом для самостійної установки у великих котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж GSM сигналізації SH-061G швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати бездротову GSM сигналізацію SH-061G самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Русифікований голосовий інтерфейс GSM сигналізації SH-061G – це просто і зручно!
Cистема SH-061G з повністю русифікованим голосовим інтерфейсом, який допоможе вам швидко освоїти процес налаштування і комфортно управляти і контролювати роботу вашої GSM сигналізації «SafeHouse».

Приклад деяких голосових функції, які при додзвоні на систему SH-061G звучать в телефоні

 

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-061G є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДУ, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-061G датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-061G.

Застосована в GSM сигналізації SH-061G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Докладна інструкція російською мовою бездротової GSM сигналізації для дому SH-061G
Інструкція російською мовою - GSM сигналізація для будинку SH-061GУ комплекті GSM сигналізації SH-061G поставляється докладна інструкція російською мовою, що супроводжує швидкої самостійної установки і правильного налаштування системи.

GSM сигналізація для будинку SH-061G спочатку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

Бездротова GSM сигналізація для будинку SH-061G – Особливості

 • Повністю російськомовна охоронна GSM сигналізація.
 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – великі будинки, квартири, офіси, дачі, готелі, магазини і т.д.
 • Великий РК-дисплей системного блоку і наявність зручної сенсорної клавіатури.
 • Вбудована сирена з акустичною потужністю 8дБ (підключається/відключається).
 • Підтримка до 100 пультів дистанційного керування.
 • Підтримка до 100 бездротових датчиків.
 • Технологія “Wireless Intelligent Study Coding” для легкої реєстрації бездротових аксесуарів.
 • Можливість створення незалежних груп датчиків для чотирьох різних користувачів.
 • Включається/відключається блокування клавіатури PIN-кодом.
 • Можливість блокування для кожного ПДУ на відключення режиму охорони.
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки: системний блок, датчик руху з кронштейном кріплення, датчик відкриття дверей/вікна з двостороннім скотчем для кріплення, пульти дистанційного керування, сирена, блок живлення, GSM-антена, елементи живлення для датчиків, інструкція англійською і російською мовами.
 • Можливість доукомплектувати до 100-та бездротових датчиків: руху, відкриття дверей/вікна, відкриття воріт, розбиття скла, вібрації, затоплення, диму, газу, відкритих територій, охорони периметра і т.д.
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт.
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему.
 • Можливість 10-ти секундної запису голосового повідомлення.
 • Є функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік.
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу.
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення.
 • Є режим часткової охорони, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики відкритих територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку.
 • Наявність керованого релейного виходу для підключення освітлення (створення ефекту присутності), або інших побутових електроприладів (насос, бойлер, калорифер, кондиціонер і т.д.)
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги.
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону.
 • Наявність готових текстів SMS-повідомлень.
 • Голосові підказки автовідповідача російською мовою для всіх можливих подій (включається/відключається).
 • Регулювання гучності та часу звучання сирени.
 • Є можливість налаштувати час затримки, постановки на охорону.
 • Наявність чотирьох незалежних таймерів включення/відключення режиму охорони в заданий час.
 • Є можливість відключити/підключити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації.
 • Вбудований літієво-полімерний акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно до 12 годин.
 • Можливість налаштувати час затримки постановки/зняття з сигналізації.
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів.
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001
 • Міжнародні сертифікати якості охоронної системи SH-061G

 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості


Комплектація бездротової GSM сигналізації для дому SH-061G
(Комплект GSM сигналізації SH-061G упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Комплектація бездротової GSM сигналізації SH-061G

Системний блок SH-061G – 1 шт.
Датчик руху PIR-812/3V – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-720 – 1 шт.
Пульт ДК RC-425 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Інструкція російською мовою.

 

ПОВЕРНУТИСЯ В КАТАЛОГ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Вага 1 kg
Розміри 16 × 12,8 × 8 cm
Колір передньої панелі корпусу

чорний, білий

Характеристики

GSM сигналізація SH-061G – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізації російська
GSM-частота з’єднання 850/900/1800 МГц
Підключення до стаціонарної телефонної лінії
Частота бездротового з’єднання 315/433МГц (±75МГц)
Протокол бездротового з’єднання PT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К
Кількість бездротових зон 100
Кількість дротяних зон 4
Кількість бездротових датчиків в одній зоні 1
Кількість пультів брелоків до 100
Кількість номерів для додзвону 9
Кількість номерів для SMS-оповіщення 6
Дисплей LCD-монохромний
Клавіатура сенсорна
Управління системою клавіатура, брелок, дзвінок, SMS
Функція «ІНТЕРКОМ»
Функція «Прослуховування»
Системний годинник
Таймер
Функція будильника
Релейний вихід керований
Допустиме навантаження на вбудоване реле 5А/~250В; 7А/~125В; 20А/-14В
Вихід для живлення дротяних датчиків +12В
Вихід для підключення динаміка
Можливість підключення бездротової сирени через релейний вихід
Вбудована сирена
Редагування SMS-повідомлень
Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони
Функція запису голосового повідомлення ✔ (загальне 10 секунд)
Оповіщення про пропажу електроенергії
Голосові підказки
Автовідповідач
Системна пам’ять енергонезалежна
Пароль системи 4-х бітний PIN-код
Час роботи хосту від вбудованого акумулятора до 12 годин
Вбудований акумулятор Li-Pol, DC7,4 В
Матеріал корпусу стійкий до займання ABS-пластик
Напруга живлення DC 9-12В/1А
Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»
<25 mA
<450 mA
Робоча температура/вологість -10°C ~ +40°C / до 90%
Габаритні розміри 180×126×30 мм

Інфо

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

1 відгук для GSM сигналізація для будинку SH-061G

 1. Данил

  Чудова сигналізація як завжди. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.