Головна сторінка » Про нас

Про нас

Інтернет-магазин GSMohorona.com.ua компанії «Сейф Хаус»

Наша компанія «Сейф Хаус» з 2010 року є постачальником в Україну охоронного обладнання ТМ «SafeHouse». Тривалі партнерські відносини з виробником супроводжують створення конкурентних роздрібних і оптових цін на все пропоноване обладнання для наших покупців і партнерів.

GSMohorona.com.ua

GSMohorona.com.ua – інтернет-магазин доступних охоронних систем GSM сигналізації, систем IP / AHD відеоспостереження і IP камер відеоспостереження та інших пристроїв для охорони і моніторингу об’єктів нерухомості. Наш магазин пропонує за оптовими цінами в роздріб готові комплекти GSM сигналізації і відеоспостереження та доп. аксесуари до них для охорони, контролю і захисту Вашого майна. Ми представляємо охоронне устаткування в великому асортименті різних цінових категорій. Це дозволяє кожному покупцеві підібрати і скомплектувати охоронну систему максимально відповідну його запитам і побажанням. При виборі обладнання наші фахівці надають кваліфіковану консультацію. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання за розумними цінами. Все обладнання, представлене в нашому інтернет магазині, перед продажем проходить обов’язкову перевірку, що виключає потрапляння бракованого вироби до покупця. Ми в повному обсязі передаємо покупцеві надаються виробниками відповідальність за якість своїх виробів і гарантійні зобов’язання з обслуговування обладнання.

Системи охоронної GSM сигналізації «SafeHouse» – сучасне рішення в області охорони об’єктів нерухомості з високою гарантією якості. Кращих методик і технологій в даний час не існує. Тому той, хто вчасно прийняв рішення по використанню охоронної GSM сигналізації «SafeHouse», зробив абсолютно правильний вибір!

GSM / WIFI СИГНАЛІЗАЦІЯ
IP / AHD ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
WI-FI IP КАМЕРИ

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ