Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW

(2 відгуків)

3 382 грн.

Охоронна PRO система GSM WIFI сигналізації з підтримкою RFID має провідні зони з контролем за опором шлейфів через EOLR-резистори.

Актуально на:

Система GSM WIFI сигналізації для дому та бізнесу SH-030GW

Охоронна двухрежимная система GSM WIFI сигналізації SH-030GW нового покоління здатна працювати, використовуючи одночасно дві технології зв’язку – GSM мережу через SIM-карту і Інтернет через Wi-Fi з’єднання. Охоронна система SH-030GW крім бездротових зон додатково оснащена трьома провідними зонами з фіксованим опором шлейфів. Це дозволяє використовувати в складі цієї охоронної системи провідні датчики – охоронні, пожежні та ін. Наявність великого кольорового TFT-дисплея і сенсорної клавіатури вносить комфорт в користування хостом і при цьому виглядає стильно. А для більш зручного і безпечного користування системою SH-030GW можна застосувати фірмову бездротову клавіатуру WK10 з підтримкою RFID, яку можна встановити в будь-якому зручному місці для щоденного використання.

Якщо йдучи, ви ставите об’єкт під охорону і при цьому забули закрити якесь вікно або двері, зі Smart-датчиками відкриття система SH-030GW не включить режим охорони і попередить вас про це звуковим сигналом.

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW – Сучасний функціональний дизайн

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW виконана в корпусі з якісного ABS-пластика з глянсовою лицьовою панеллю, яка на вибір може бути білого або чорного кольору.

Великий кольоровий багатофункціональний TFT-дисплей показує рівень сигналу Wi-Fi і GSM мереж, поточний час і дату, а також режим, в якому прибуває сигналізація. Для швидкої і зручної установки системи є меню всього функціоналу пристрою, який виводиться на дисплей при вході в Настройки. TFT-дисплей може світитися постійно, щоб весь час відображати годинник з поточним часом і статус системи або за бажанням вимикатися через 30 секунд бездіяльності.

Хаб SH-030GW має сенсорну клавіатуру, яку для виключення можливості управління системою сторонніми людьми можна заблокувати персональним паролем. А після п’яти спроб неправильного введення пароля система блокує клавіатуру на півтори хвилини. Кнопка SOS призначена для екстреного включення тривоги або термінового виклику допомоги розташована окремо і має великий розмір.

Хаб системи SH-030GW оснащений вбудованим мікрофоном, який необхідний для прослуховування приміщення, що охороняється, а також динаміком для можливості використання хаба для телефонного зв’язку.

Багатомовність

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW багатомовна підтримує 11 мов, тому весь функціонал (меню, голосові підказки і тексти СМС) можна встановити на одному з цих мов:
Англійська, Грецька, Іспанська, Італійська, Китайська, Німецька, Польська, Португальська, Румунська, Російська, Французька.

 

Охоронне інформування

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW завжди оперативно сповістить вас, де б ви не знаходилися. Відправить через Інтернет вам на смартфон тривожне PUSH-повідомлення, якщо на об’єкті спрацює якийсь із датчиків системи. Або використовуючи GSM канал зв’язку здійснить на ваш телефон автодозвон з голосовим звітом про подію і надішле тривожне СМС повідомлення із зазначенням зони, що спрацювала. При втраті і відновленні Wi-Fi мережі, ви також відразу отримуєте відповідні цим подіям PUSH-повідомлення.

Сервісне інформування

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW при виключенні мережі ~220В моментально переходить на резервне живлення від вбудованого акумулятора і продовжує охороняти об’єкт, а вам на телефон негайно відправить відповідне PUSH-повідомлення або СМС. При відновленні мережі ~220В система SH-030GW таким же чином проінформує вас.

Якщо в якомусь із бездротових Smart-датчиків системи ослабнуть батарейки, вам заздалегідь з певним інтервалом будуть приходити PUSH-повідомлення з нагадуванням про необхідність заміни елементів живлення в цьому датчику.

Лайфхак для автономності
Power Bank з сонячною панеллю

GSM WIFI сигналізація для будинку SH-030GW для підключення до адаптера живлення обладнана роз’ємом Micro-USB і має дуже низьке енергоспоживання. Цей факт дає можливість для роботи системи SH-030GW в якості мобільного джерела живлення використовувати “Power Bank”.

Функціональність

Керувати режимом охорони системи SH-030GW можна чотирма способами:

 • Локально з клавіатури хаба або з виносної бездротової клавіатури (при наявності) відповідними кнопками або RFID-мітками
 • Дистанційно використовуючи брелоки ДК
 • Віддалено з телефону по засобу дозвону на систему або відправкою спеціальних СМС
 • Командами з програми “Smart life” або “Tuya Smart” через Інтернет

RFID-символ

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW використовує саму безпечну технологію постановки і зняття з охорони за допомогою електронних RFID-міток. Для включення або виключення режиму охорони RFID-мітку досить піднести до зони зчитування, яка позначена відповідним символом на передній панелі хаба або на бездротової клавіатурі WK10 (опція). Допустима кількість RFID-міток що використовуються в системі до 10 штук. Щоб додати нову RFID-мітку потрібно просто прописати її в пам’ять системи.

Бездротова сенсорна клавіатура Touch KeyPad WK10 для сигналізації◆◆◆ Touch KeyPad WK10
Для більш комфортного та безпечного щоденного користування системою SH-060GWF рекомендуємо застосувати фірмову бездротову  клавіатуру WK10 з можливістю швидкої захищеної безконтактної RFID ідентифікацією користувача. Клавіатуру можна встановити в будь-якому зручному місці вхідної зони приміщення, що охороняється. Відкрити “Touch KeyPad WK10”

Для включення режиму охорони RFID-міткою або спеціальною кнопкою на клавіатурі і подальшого комфортного виходу з приміщення в системі передбачена затримка постановки на охорону, яка встановлюється за бажанням в межах 0-9999 секунд. Також для комфортного входу в приміщення, що охороняється і подальшого відключення режиму охорони за допомогою RFID-мітки спеціальною кнопкою на клавіатурі передбачена затримка 0-9999 секунд до включення сирени.
Для автоматичної постановки і зняття з охорони в заданий час GSM WIFI сигналізація SH-030GW має таймер з графіком на сім днів тижня.

99 бездротових зон дозволяють додавати в систему бездротові датчики пожежного та охоронного призначення і прописувати власні назви перших 10-ти зон. А наявність трьох провідних зон дають можливість використовувати в складі системи адресні детектори як охоронного, так і пожежного призначення. Всі три провідні зони реалізовані за технологією професійних охоронних систем з контролем опору шлейфу зони. Така технологія дозволяє застосовувати одночасно провідні датчики типу “NO” (normally open) з відкритою контактною групою і “NC” (normally closed) із закритою контактною групою підключення через EOLR (end of line resistor – крайовий резистор), що дозволяє контролювати весь ланцюг зони одночасно на розрив і коротке замикання.

 

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW сумісна із застосунками "Tuya Smart" та "Smart life"

Управління системою GSM WIFI сигналізації SH-030GW

Застосунок Smart life для охоронної GSM WIFI сигналізації SafeHouse

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW, як і личить сучасній охоронній Network-системі, сумісна із застосунками “Tuya Smart” и “Smart Life” для смартфонів на ОС Android і iOS. Це дозволяє легко інтегрувати дану охоронну сигналізацію в систему “Розумний будинок” і управляти охоронною системою і відеоспостереженням з одного застосунка. А також керувати освітленням і будь-якою іншою електротехнікою на об’єкті застосувавши “Розумні Розетки” (Smart Sockets).

За допомогою застосунка “Tuya Smart” або “Smart life” швидко і легко реєструвати в хаб системи нові компоненти: брелоки ДК, охоронні та пожежні датчики, “Розумні розетки” та інші аксесуари. А також оперативно вносити будь-які зміни в налаштування системи локально і віддалено.

QR-коди на застосунки "Smart Life" і "Tuya"

Застосунок Tuya Smart – докладний посібник

Відкривайте і тут ви точно дізнаєтеся, що таке застосунок Tuya Smart, як його налаштувати, як додати смарт-пристрої та як ним правильно користуватися. ВІДКРИТИ ПОСІБНИК TUYA SMART

Підтримка бездротової сирени
Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW оснащена вбудованою в хаб сиреною, а для підключення більш потужною виносної сирени є спеціальний роз’єм. Більш того система SH-030GW підтримує роботу з бездротовою сиреною. Що дозволяє використовувати одночасно дві сирени, встановивши штатну дротову сирену в приміщенні недалеко від хаба сигналізації, а бездротову зовні будівлі або в іншому віддаленому приміщенні, куди прокладка кабелю утруднена або зовсім неможлива. Тим самим, максимально ефективно обладнати свій об’єкт, що охороняється. Для роботи з системою GSM WIFI сигналізації SH-030GW можна використовувати бездротові сирени: SR-500, SR-501, SR-506 и SR-508/Solar.

 

Функція дверного дзвінка
Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW має функцію дверного дзвінка. Встановивши фірмову бездротову кнопку WСB-07 в якості дверного дзвінка, при натисканні цієї кнопки хаб сигналізації включатиме на вбудований динамік мелодійний сигнал дзвінка. Також в якості кнопки дзвінка вхідної зони можна використовувати бездротові кнопки: SOS-03 або SOS-04.

 

Голосове керування
Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW має можливість голосового управління, застосувавши для цього голосові асистенти “Amazon Alexa” і “Google Assistant“. Голосовими командами можна ввімкнути або вимкнути режим охорони і паралельно управляти іншими елементами свого “Розумного будинку”

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW підтримує "Amazon Alexa" і "Google Assistant".

Реєстрація бездротових компонентів
Реєстрацію нових бездротових датчиків, брелоків дистанційного керування та RFID-міток в систему GSM WIFI сигналізації SH-030GW можна здійснити двома способами:

 • Спосіб перший – через додаток “Smart life” або “Tuya Smart”
 • Спосіб другий – безпосередньо через системне меню хоста (см.відео)

 

  Інструкція російською мовою для GSM WIFI сигналізації SH-030GW

Інструкція GSM WIFI сигналізації SH-030GW

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW – Особливості

  • Комплект системи сигналізації готової для роботи прямо з коробки
  • Двоканальна гібридна охоронна GSM WIFI сигналізація
  • Інформування по мобільній GSM мережі через SIM-карту і по Wi-Fi з’єднанню через Інтернет
  • Три дротові зони з контролем опору шлейфу через EOLR
  • Можливість роботи з відключеним GSM модулем через Інтернет по Wi-Fi
  • Підтримка бездротової сирени
  • До 10 брелоків ДК
  • До 10 RFID-міток
  • Підтримка бездротової клавіатури
  • До 100 бездротових датчиків охоронного пожежного та ін призначення
  • Можливість індивідуального ім’я для датчиків RFID-міток і брелків ДК
  • 100% сумісність із застосунками “Smart Life” і “Tuya Smart” для iOS і ANDROID
  • Повна інтеграція в систему “Розумний будинок”
  • Управління “Розумними розетками” (Smart Socket)
  • Голосове управління через асистентів “Google Assistant” і “Amazon Alexa”
  • Мультимовне меню системи на 11-ти мовах
  • Великий 2,4-дюймовий кольоровий TFT дисплей і зручна сенсорна клавіатура
  • Окрема велика кнопка SOS
  • Можливість блокування клавіатури PIN-кодом
  • Робота з RFID-мітками
  • Швидка і проста реєстрація бездротових компонентів
  • Що включаються/відключаються звукові підтвердження команд меню
  • Можливість 10-ти секундного голосового запису
  • Що підключається/відключається вбудована сирена з акустичною потужністю 80дБ
  • Можливість прослуховування охоронюваного приміщення через вбудований мікрофон
  • Інформування про низький заряд батарейок в бездротових датчиках
  • Блокування постановки на охорону при відкритих дверях і вікнах (опціонально)
  • Можливість установки часу затримки при включенні/відключенні охорони
  • Таймер постановки/зняття охорони в заданий час
  • Функція дверного дзвінка
  • Наявність режиму часткової охорони – нічний домашній режим
  • Низький рівень споживання енергії та живлення через USB
  • Вбудований літієво-полімерний акумулятор для автономного живлення
  • Інформування при відключенні/відновленні основного живлення ~220В
  • Міжнародна сертифікація якості: RED, RoHS, CE, FCC, TCB, ISO9001

Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW має міжнародні сертифікати якості

Комплектація системи GSM WIFI сигналізації SH-030GW
(Комплект GSM WIFI сигналізації SH-030GW упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇПЕРЕЙТИ В РОЗУМНІ ПРИСТРОЇ TUYA

Інструкції та огляди охоронних систем і відеоспостереження

Колір передньої панелі корпусу

чорний, білий

Характеристики

GSM WIFI сигналізація SH-030GW – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейсбагатомовний
GSM 2G850/900/1800/1900МГц
Бездротовий Wi-Fi зв’язокчастота: 2.4ГГц / стандарт: IEEE802.11b/g/n
Ппідтримка APPTuya Smart / Smart Life для ANDROID / iOS
Частота бездротового з’єднання433МГц (±75МГц)
Протокол бездротового з’єднанняPT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К
Бездротових зон99
Дротових зон3 (із застосуванням EOLR 10кОм)
Бездротових датчиків в одній зоні1
Брелоків ДКдо 10
RFID-мітокдо 10
Номерів для додзвону5
Номерів для СМС оповіщення5
Дисплей2,4-дюймовий кольоровий TFT
Клавіатурасенсорна
Управління системоюдодаток, RFID, клавіатура, брелок ДК, дзвінок, СМС
Функція “Інтерком”
Функція прослуховування
Системний годинник
Таймер
Функція дверного дзвінка
Управління бездротовими розетками
Вихід живлення для дротяних датчиків
Вихід для зовнішньої провідної сирени
Можливість підключення бездротової сирени
Вбудована сирена
Редагування текстів СМС
Можливість підключення/відключення СМС постановки/зняття охорони
Запис голосового повідомлення20 секунд
Оповіщення про зникнення електроенергіїSMS / Push
Голосові підказки
Автовідповідач
Системна пам’ятьенергонезалежна
Парольсистемний / пользовательскій
4-х бітний PIN-код
Основне джерело живленняAC 100-240В 50/60Гц (через USB адаптер)
Вбудований акумуляторLi-Pol, DC3,7В 500мА
Матеріал корпусуABS-пластик
Напруга живленняDC 5В/1А
Споживана потужність:
в режимі «Охорона»
в режимі «ТРИВОГА»
<55 mA
<500 mA
Робоча температура/вологість-10°C ~ +55°C / до 90%
Габаритні розміри180×115×20 мм

Інструкція

Докладна інструкція російською мовою ТУТ

Smart Security System SH-030GW
USER’S GUIDE

Security System SH-030GW
APP QUICK START GUIDE

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

2 відгуки для Система GSM WIFI сигналізації SH-030GW

 1. Ігор

  Працює! Сирена кричить гучно, датчик на відкриття працює нормально, дальність дії не перевіряв, але через 2 стіни (одна з них 0.5 м) та 10 м сигнал достає. Датчик руху теж норм. GSM звонить, є аудіо зв’язок, можна дистанційно вкл./викл сигналізацію. В середині стоїть АКБ 500 мА. Взагалі то норм система. Рекомендую!!!

 2. Степан

  Класна річ, вразила функція тривоги якщо зняти блок зі стіни!
  Шкода що гучність звуків не регулюється. На панелі немає кнопки домашнього режиму, включити можна тільки з пульта або з додатку.

  • SafeHouse

   Степан спасибі за комент.
   З клавіатури домашній режим в цій моделі включається повторним натисканням на кнопку охорони. Тобто натискаєте вкл. охорони і потім вдруге натискаєте цю-ж кнопку.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вам також може сподобатися…