Відображаються усі з 5 результатів

МУЛЯЖІ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ВУЛИЧНІ І ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ

Муляжі камер відеоспостереження

Муляжі камер відеоспостереження виглядають як справжні камери відеоспостереження, але насправді є просто копіями своїх аналогів, призначеними виключно для відлякування потенційних зловмисників. Це ґрунтується на думці, що одного погляду на камеру достатньо, щоб запобігти можливій крадіжці чи вандалізму. Муляжі відеокамер  бувають різних форм та конструкцій, але всі вони зроблені для того, щоб імітувати справжні камери відеоспостереження.

Більшість фактів вказують на те, що наявність видимих ​​засобів безпеки на об’єкті, таких як собаки, датчики сигналізації, камери відеоспостереження та освітлення з датчиками руху, може бути стримуючим фактором для зловмисників. Іншими словами, наявність муляжів камер на об’єкті послужить тим самим стримуючим фактором, і це краще, ніж їх відсутність.

Муляжі відеокамер не потребують настроювання. Для роботи блимаючого світлодіода, потрібно тільки вставити батарейки, а потім просто закріпити муляж камери на стіні або стелі.

Муляжі камер практично не потребують обслуговування. Вони коштують дуже дешево, і якщо обмежений бюджет є ключовою причиною інтересу до муляжів камер, ви можете використати це рішення і купити недорого муляжі камер відеоспостереження.

При оформленні замовлення на сайті ЗНИЖКА 5%

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ