IP КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ВУЛИЧНІ І ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ

IP камери купити недорого з доставкою

Друзі звертаємо вашу увагу, що всі пропоновані нашим інтернет-магазином IP камери відеоспостереження категорії DIY мають абревіатуру PnP (англ. Plug and Play – підключай і працюй). Дані камери відеоспостереження відповідають стандарту ONVIF і можуть працювати як звичайні IP камери з використанням IP адреси так і за новою технологією P2P (англ. Peer to Peer – один на один). Стосовно до Wi-Fi IP відеокамер технологія P2P з’явилася завдяки китайським інженерам, які вирішили саме в такому форматі (по P2P-протоколу, без прив’язки до IP-адресами), донести нам як рядовому обивателю всю простоту побудови системи відеоспостереження на основі цього революційного рішення. Мережева P2P-технологія дозволяє підключитися до Wi-Fi IP камери без участі сервера (просто за серійним номером камери), чим суттєво підвищує відмовостійкість системи відеоспостереження та підвищує швидкість передачі даних. Унікальною особливістю P2P/PnP Wi-Fi IP камери також є простота установки такої Wi-Fi IP камери, і користувачеві немає необхідності замовляти платний зовнішній статичний IP-адресу і займатися болісними настройками роутера і мережевих параметрів. Головна умова для роботи IP камери – це наявність мережі інтернету або Wi-Fi покриття в місці установки відеокамери – все інше функція P2P протоколу зробить автоматично при виявленні мережі. Для підключення зовнішньої Wi-Fi IP камери в будь-якому навіть самому незручному місці (на стіні будинку, на стовпі посеред ділянки, на паркані огорожі і т.д.) знадобиться тільки 220 вольт і Wi-Fi покриття – ніяких інших проводів тягти не потрібно.

Завдяки появі технології P2P відеоспостереження c використанням P2P / PnP Wi-Fi IP камер тепер набагато доступніше і в фінансовому і в технічному відношенні і стало стрімко набувати масовості. Тепер немає необхідності в статичних IP адреси, залученні дорогих фахівців для настройки IP камери. Користувачі таких пристроїв це звичайні люди, а не фахівці, а P2P / PnP IP камера – це фактично готова повноцінна система відеоспостереження в одному пристрої (відеокамера, роутер, сервер) і при цьому вже готова до роботи. Wi-Fi IP камера – це просто знахідка для людей бажаючих отримати швидкий, простий і при цьому недорогий спосіб віддаленого відеоспостереження.

Завдяки технології P2P ви дуже просто самостійно зможете підключитися до своїх Wi-Fi IP камер, і з легкістю переглядати потокове відео On-line на своєму смартфоні, планшеті або ПК з будь-якої точки світу. А так же отримати доступ до відеоархіву, і завантажувати відео-файли на свій комп’ютер, так як деякі навіть найпростіші і недорогі IP камери мають слот для Micro-SD карти пам’яті відеоархіву. А в IP камерах мають функцію PTZ (англ. Pan Tilt Zoom – панорамування, нахил, зум) з електромеханічним приводом є можливість дистанційно керувати (наближати, видаляти, повертати в чотирьох напрямках) об’єктивом камери, як з ПК, так і зі смартфона або планшета.

Всі камери укомплектовані докладною інструкцією російською мовою, спеціально розробленої і протестованої нашою компанією для самостійної установки і налаштування пристрою.

IP камера спочатку має базову настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у Вас займе 15-20 хвилин, і камера готова моніторити Ваш об’єкт.

Тут Ви можете завантажити необхідне програмне забезпечення для роботи з Вашими IP камерами.
ПЗ для Wi-Fi IP камер “Wanscam” (для камер з ID: JWEV)
ПЗ для Wi-Fi IP камер “Wanscam” (для камер з ID: WXH)
ПЗ для Wi-Fi IP камер “Wanscam” (для камер з ID: ZZZZ)
ПЗ для Wi-Fi IP камер “Starcam”

При оформленні замовлення на сайті ЗНИЖКА 5%

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ