Домашня GSM сигналізація SH-062G

2 592 грн.

Охоронна домашня GSM сигналізація класу LUX в ультратонкому корпусі з підтримкою бездротової сирени – оснащена системним меню.

Актуально на:

Артикул: SH-062G Категорія: Позначки: , Бренд:SafeHouse

Домашня GSM сигналізація SH-062G

Високоякісна охоронна домашня GSM сигналізація SH-062G для будинку класу LUX. В експлуатації кардинально відрізняється від інших моделей GSM сигналізацій тим що має системне меню за допомогою якого експлуатація GSM сигналізації SH-062G інтуїтивно зрозуміла. Тривожні SМS-повідомлення приходять на Ваш телефон з поясненням системи про те, який датчик викликав спрацьовування. При дозвоні на систему і управлінням GSM сигналізацією SH-062G з мобільного телефону допомагає автовідповідач жіночим голосом. При постановці і зняття системи з охорони звучить голосової звіт про стан GSM сигналізації SH-062G через вбудований гучномовець (відключається).

GSM сигнализация SH-062G | GSM сигналізація SH-062G_h

Ультратонкий корпус системного блоку GSM сигналізації SH-062G має стильний сучасний дизайн в білому виконанні, з багатофункціональним ЖК-дисплеєм (128×32) з підсвічуванням зеленого кольору, в робочому режимі відображає час, дату і стан системи.

Наявність в GSM сигналізації SH-062G зручною сенсорної клавіатури, яка дозволяє використовувати системний блок в якості телефонного апарату з гучним зв’язком, а також полегшує процес настройки і управління GSM сигналізації SH-062G. Наявність 10-ти бездротових і 4-х провідних охоронних зон дає можливість підключити до 100-та бездротових охоронних і пожежних датчиків. Всі настройки GSM сигналізації SH-062G здійснюються за допомогою системного меню російською мовою, що виводиться на РК-дисплеї, як на мобільному телефоні, що робить настройку GSM сигналізації SH-062G і подальшу експлуатацію інтуїтивно зрозумілою.

Бездротова домашня GSM сигналізація SH-062G – Зручне управління

Додаток M3GB для GSM сигналізації SafeHouseДомашня GSM сигналізація SH-062G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «M3GB». За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації SH-062G і віддалено змінювати налаштування системи.

Підтримка бездротової сирени GSM сигналізації для дому SH-062G
Наявність вбудованого спеціального модуляGSM сигнализация SH-062G | GSM сигналізація SH-062G_g радіопередавача дозволяє цій GSM сигналізації SH-062G працювати з бездротовими сиренами. Це дає чудову можливість використовувати одночасно штатну дротову сирену, що поставляється в комплекті з кількома бездротовими. Таким чином, можна обладнати об’єкт, що охороняється максимально ефективно встановивши штатну дротову сирену в приміщенні недалеко від системного блоку сигналізації, а кілька бездротових сирен встановити зовні будівлі або в інших віддалених приміщеннях, куди прокладка проводів утруднена. Для роботи з GSM сигналізацією SH-062G підходять бездротові сирени: SR-500SR-501, SR-508/Solar

У GSM сигналізації SH-062G є дуже зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон і функцію прослуховування приміщення, що охороняється через вбудований мікрофон. Технологія автоматичного програмування зводить до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

Охоронна домашня GSM сигналізація SH-062G – Проста установка

Домашня GSM сигналізація SH-062G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Величезний технічний потенціал робить GSM сигналізацію SH-062G ідеальним варіантом для самостійної установки в котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж GSM сигналізації SH-062G швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати бездротову GSM сигналізацію SH-062G самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец-інструменту.

GSM сигнализация SH-062G | GSM сигналізація SH-062G_комплект

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-062G є базовим і включає в себе високоякісні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДК, але технічні можливості цієї охоронної GSM сигналізації SH-062G дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-062G датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-062G.

Застосована в GSM сигналізації SH-062G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Докладна інструкція бездротової GSM сигналізації SH-062G
GSM сигнализация SH-062G | GSM сигналізація SH-062G_iУ комплекті GSM сигналізації SH-062G поставляється докладна інструкція, що супроводжує швидкої самостійної установки і правильного налаштування системи.

Домашня GSM сигналізація SH-062G спочатку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

Бездротова GSM сигналізація для дому SH-062G – Особливості

 • Ультратонкий корпус центрального блоку.
 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – будинки, квартири, офіси, дачі, готелі, магазини і т.д.
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки: системний блок, датчик руху з кронштейном кріплення, датчик відкриття дверей/вікна з двостороннім скотчем для кріплення, пульти дистанційного керування, сирена, блок живлення, елементи живлення для датчиків, інструкція англійською та російською мовами.
 • Можливість доукомплектувати до 100-а датчиків: руху, відкриття дверей/вікна, відкриття воріт, розбиття скла, вібрації, затоплення, диму, газу, відкритих територій, охорони периметра і т.д.
 • Захист від радіоперешкод при прописуванні бездротових датчиків і ПДУ.
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт.
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему.
 • Можливість 10-ти секундного запису голосового повідомлення.
 • Є функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік.
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу.
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення.
 • Є режим часткової охорони, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики відкритих територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку.
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування і на системному блоці, дозволяє моментально викликати режим тривоги.
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону.
 • Наявність готових текстів SMS-повідомлень і голосових підказок автовідповідача для всіх можливих подій.
 • Є можливість відключити/підключити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації.
 • Вбудований літієво-полімерний акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно.
 • Є можливість налаштувати час затримки постановки/зняття з сигналізації.
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів. При необхідності може, бути збільшено до 300 метрів застосувавши підсилювач сигналу.
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001

Міжнародні сертифікати якості GSM сигналізації SH-062G


 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості

Комплектація GSM сигналізації SH-062G
(Комплект GSM сигналізації SH-062G упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

SH-062G | SH-062G_uСистемний блок SH-062G – 1 шт.
Датчик руху PIR-805 – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-721 – 1 шт.
Пульт ДК RC-421 – 2 шт.
Елементи живлення – комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Кріплення – комплект.
Інструкція російською мовою.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Характеристики

GSM сигналізація SH-062G – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізації

російська

GSM-частота з’єднання

900/1800 МГц

Підключення до стаціонарної телефонної лінії

Частота бездротового з’єднання

315/433МГц (±75МГц)

Протокол бездротового з’єднання

PT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К

Кількість бездротових зон

10

Кількість дротяних зон

Кількість бездротових датчиків в одній зоні

до 10

Кількість пультів брелоків

до 9

Кількість номерів для дозвону

6

Кількість номерів для SMS-оповіщення

3

Дисплей

LCD-монохромний

Клавіатура

✔ сенсорна

Управління системою

клавіатура, брелок, дзвінок, SMS

Функція «ІНТЕРКОМ»

Функція «Прослуховування»

Системний годинник

Таймер

Функція будильника

Релейний вихід

Допустиме навантаження на вбудоване реле

Вихід для живлення дротяних датчиків

Вихід для підключення динаміка

Можливість підключення бездротової сирени

пряме кодоване підключення

Вбудована сирена

Редагування SMS-повідомлень

Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони

Функція запису голосового повідомлення

✔ (загальне 10 секунд)

Оповіщення про пропажу електроенергії

Голосові підказки

Автовідповідач

Системна пам’ять

енергонезалежна

Пароль системи

6-ти бітний PIN-код

Основне джерело живлення

AC 100-240В 50/60Гц (через адаптер)

Вбудований акумулятор

Li-Pol, DC7,4В/1000mAh (тип 2s1p)

Матеріал корпусу

стійкий до займання ABS-пластик

Напруга живлення

DC 5В/2А

Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»

<50 mA
<450 mA

Робоча температура/вологість

-10°C ~ +40°C / до 90%

Габаритні розміри

180×120×15 мм

 

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Домашня GSM сигналізація SH-062G”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.