Відображаються усі з 33 результатів

SMART ПРИСТРОЇ TUYA

Tuya Smart Life – Розумне життя з TUYA

Пристрої Tuya - Найпростіший шлях до вашого Розумного будинку!

Пристрої Tuya – Найпростіший шлях до вашого Розумного будинку!
Для використання пристроїв Tuya не потрібно якихось спеціальних технічних знань та навичок. Будь-який smart-пристрій Tuya просто підключається через бездротовий зв’язок до вашої домашньої Wi-Fi-мережі, що спрощує налаштування і ще більше спрощує використання цих пристроїв у повсякденному житті. Підключайте різні пристрої Tuya, включаючи розумні лампочки, розетки, перемикачі, датчики та камери безпосередньо до Wi-Fi мережі без використання окремого хоста. Після розпакування нового пристрою Tuya його потрібно лише підключити через бездротовий зв’язок до своєї Wi-Fi мережі, і все, smart-пристрій Tuya готовий до роботи. Єдине, що вам справді потрібно знати, це ваш пароль до Wi-Fi!

Пристрої Tuya – Купуй, користуйся та додавай!
Кожен пристрій Tuya є самостійним і досить “розумним” для того, щоб взаємодіяти безпосередньо з вашим Wi-Fi роутером, без використання будь-якого дорогого хоста, шлюзу або мосту. Більше того, вам немає необхідності купувати на початковому етапі відразу повний комплект пристроїв. Ви можете купити і почати користуватися спочатку тільки одним пристроєм Tuya, тим самим з малого почати будувати свій розумний будинок. А згодом додавати інші нові пристрої Tuya та розширювати можливості свого розумного будинку. Реалізуйте різні рішення за допомогою смарт-пристроїв Tuya:

● Охороняйте свій будинок та ділянку
● Ведіть онлайн відеоспостереження
● Слідкуйте та допомагайте своїм близьким
● Автоматично відкривайте та закривайте жалюзі
● Контролюйте температуру повітря у кімнатах
● Автоматично приглушуйте світло
● Вмикаєте телевізор через розумну розетку
● І нехай просто світло вмикається при вході в кімнату за допомогою датчика

Все це можна втілити з асортиментом смарт-пристроїв Tuya, який постійно розширюється і, отже, з часом відкриє ще більше можливостей.

Пристрої Tuya – З’єднуй, контролюй та комбінуй!
З Tuya ви можете створити розумний будинок, використовуючи всього один потужний застосунок. Чи використовуєте ви одну smart-лампочку або хочете автоматизувати весь будинок, Tuya може допомогти вам зробити це за допомогою лише одного потужного безкоштовного застосунка на вибір Tuya Smart або Smart Life. Застосунок Tuya Smart Life для смартфона та планшета надає безліч можливостей керування та налаштувань цих смарт-пристроїв, а також дозволяє постійно додавати нові пристрої, а отже нові можливості. Більше того, завдяки сумісності з голосовими помічниками, такими як Amazon Alexa та Google Home, можна використовувати голосове управління всіма пристроями Tuya в будинку і буквально повідомляти вашим смарт-пристроям, що ви хочете, щоб вони робили для вас. Тому на свій розсуд керуйте всіма смарт-пристроями за допомогою застосунка Tuya Smart Life або використовуйте голосове керування за допомогою Amazon Alexa або Google Assistant. З Tuya Smart Life ви також можете керувати smart-вентиляторами, smart-обігрівачами і навіть стежити за своїм здоров’ям та фізичною формою за допомогою smart-ваг.

Застосунок Tuya Smart – докладний посібник

Відкривайте і тут ви точно дізнаєтеся, що таке застосунок Tuya Smart, як його налаштувати, як додати смарт-пристрої та як ним правильно користуватися. ВІДКРИТИ ПОСІБНИК TUYA SMART

Пристрої Tuya – Об’єднуй, групуй та автоматизуй!
Застосунок Tuya Smart Life дає вам повний контроль над інтелектуальними пристроями вашого розумного будинку. Поєднуйте у програмі Tuya Smart Life різні смарт-пристрої з датчиками в групи та створюйте сценарії для роботи цих груп за розкладом та інтелектуальною поведінкою. Створюйте сценарії для групових автоматизованих завдань або керуйте та контролюйте кожен смарт-пристрій окремо. Вам під силу зробити так, щоб все у вашому розумному будинку відбувалося автоматично залежно від часу доби, ступеня денного освітлення, погоди та вашого розташування.

Пристрої Tuya – керуй з будь-якої точки планети!
Неважливо, де ви перебуваєте, якщо у вас є підключення до Інтернету, ви можете контролювати всі встановлені у вашому будинку смарт-пристрої Tuya зі свого телефону. Забули вимкнути праску? Не турбуйтеся, вимкніть його віддалено, де б ви не знаходилися, і знову відчуйте себе в безпеці. Це стосується й опції голосового керування. Ви можете легко використовувати смарт-колонку в будинку, а Google Асистент у вашому смартфоні буде так само корисним як вдома, так і в будь-якому іншому місці.

Купити пристрої Tuya
Ми пропонуємо широкий асортимент smart-пристроїв Tuya різного призначення, сумісних із додатком Tuya Smart Life, від інтелектуальних вимикачів, розеток та smart-ламп до охоронних систем, камер та детекторів витоків.

При оформленні замовлення на сайті ЗНИЖКА 5%

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ