Відображаються усі з 28 результатів

АВТОНОМНА СИГНАЛІЗАЦІЯ ЗВУКОВОГО ОПОВІЩЕННЯ

Автономна сигналізація

Автономна сигналізація – це самостійний незалежний пристрій оповіщення, який не взаємодіє з будь-якими контролерами та системами моніторингу, тому є автономним пристроєм місцевої дії. Як правило, кожна така сигналізація обладнана вбудованою сиреною для подачі звукового сигналу, а також пристрій може мати світловий індикатор для візуального привернення уваги. Основне призначення автономної сигналізації це оповіщення користувачів про подію, що виникла.

Сигналізація може бути двох категорій:

Локальна – це сигналізація, призначення якої увімкнути звукову та світлову тривогу для привернення уваги до події, що відбулася поблизу користувачів.
Автономна – це сигналізація, яка, крім візуального та звукового місцевого оповіщення, має функцію інформування користувачів на телефон за допомогою СМС або PUSH сповіщень.

У даному розділі ви можете підібрати та купити автономну сигналізацію охоронного пожежного та іншого призначення. До категорії охоронної автономної сигналізації відносяться пристрої, що реагують на рух або відкриття вікна/двері та ін. Також тут можна купити локальну сигналізацію, призначену на спрацьовування при протіканні води або при присутності в повітрі чадного газу та багато інших.

При оформленні замовлення на сайті ЗНИЖКА 5%

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ