GSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G

(4 відгуків)

грн.

GSM сигналізація для гаража і будинку з LED-індикацією режимів роботи з російськомовним голосовим інтерфейсом миттєво сповістить про тривогу.

Немає в наявності

Артикул: SH-035G Категорія: Позначка: Бренд:SafeHouse

GSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G

Недорога але високоякісна GSM сигналізація для гаража і будинку з LED-індикацією режимів роботи в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання з відкидною підставкою. GSM сигналізація SH-035G з російськомовним голосовим інтерфейсом. Новий GSM-модуль системи з надійним металевим слотом для SIM-карти, що працює без зовнішньої антени використовуючи саму передову мережеву технологію: Quad-Band GSM – завдяки цьому бездротова GSM сигналізація SH-035G відповідає всім сучасним стандартам охоронної GSM сигналізації.

Додаток "Alarme" для GSM сигналізаціїGSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «Alarme».
За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації і оперативно управляти релейним виходом – вмикати/вимикати освітлення або побутову техніку що знаходиться на об’єкті, що охороняється.

Самостійна настройка бездротової GSM сигналізації SH-035G
Бездротова GSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G поставляється з базовім налаштуванням всіх основних охоронних функцій, це дозволяє швидко і легко ввести охоронну GSM сигналізацію SH-035G в експлуатацію. Програмування та редагування системних параметрів в даній сигналізації здійснюється за засобу SMS-повідомлень з кодами команд, або в режимі дозвону.

Новий мікропроцесор GSM сигналізації SH-035G дуже “гнучкий” в настройках і має масу додаткових корисних функцій, серед яких голосові підказки і автовідповідач російською мовою. Впроваджені додаткові функції, такі як системний годинник і таймери постановки/зняття охорони в заданий час з розкладами на тиждень, регулювання гучності і час звучання сирени.

У сигналізації SH-035G є можливість редагування базових текстів SMS повідомлень системи для кожної події. Є дуже зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через зовнішній динамік і функцію прослуховування приміщення, що охороняється через вбудований мікрофон.

Релейний вихід дозволяє підключати електроприладиНаявність вбудованого реле з програмованим алгоритмом роботи релейного виходу дозволяє підключати електроприлади такі як електро-замок, лампи освітлення та керувати ними віддалено з мобільного телефону або під час тривоги автоматично включати додаткові пристрої, наприклад сирени і прожектори освітлення для залучення додаткової уваги.
Підключивши до релейного виходу GSM сигналізації SH-035G внутрішню Smart-камеру або вуличну IP камеру відеоспостереження, з режимом тривоги буде, автоматично вмикатись відеоконтроль, і проводиться запис архівного відео. Таким чином, вдається створити максимальний контроль над об’єктом, що охороняється.

Охоронна GSM сигналізація SH-035G – Проста установка

Легкість і простота монтажу робить GSM сигналізацію SH-035G ідеальним варіантом для самостійної установки в котеджі, квартирі, офісі, гаражі, на дачі і т.д. Всі режими налаштувань і управління GSM сигналізації SH-035G супроводжуються голосовими підказками електронного диктора російською мовою (відключаються). Технологія автоматичного програмування зводить до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними поворотними кронштейнами, робить монтаж GSM сигналізації SH-035G швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати бездротову GSM сигналізацію SH-035G самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Русифікований голосовий інтерфейс GSM сигналізації SH-035G – це просто і зручно!
Ця GSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G з повністю русифікованим голосовим інтерфейсом, який допоможе вам швидко освоїти процес налаштування і комфортно управляти і контролювати роботу вашої GSM сигналізації «SafeHouse».

Приклад деяких голосових функції, які при дозвоні на систему SH-035G звучать в телефоні

 

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-035G є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДУ, але технічні можливості охоронної GSM сигналізації SH-035G дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-055G датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-035G.

Застосована в бездротової GSM сигналізації SH-035G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Інструкція GSM сигналізації SH-035G

Детальна інструкція GSM сигналізації SH-035G для швидкого самостійного налаштування і установки охоронної системи “SafeHouse”. GSM сигналізація SH-035G від початку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

  Інструкція російською мовою для GSM сигналізації SH-035G

Інструкція GSM WIFI сигналізації SH-035G

Відео-інструкція “ШВИДКИЙ СТАРТ”
по налаштуванню GSM сигналізації SH-035G

Відео-інструкція «ШВИДКИЙ СТАРТ» по налаштуванню GSM сигналізації SH-035G

GSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G – Особливості

 • Повністю російськомовна охоронна GSM сигналізація.
 • Дана GSM сигналізація може охороняти – будинки, квартири, офіси, дачі, гаражі, кіоски і т.д.
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки: системний блок, датчик руху з кронштейном кріплення, датчик відкриття дверей/вікон з двостороннім скотчем для кріплення, пульти дистанційного керування, сирена, блок живлення, елементи живлення для датчиків, інструкції англійською та російською мовами.
 • Можливість доукомплектувати до 30-ти датчиків: руху, відкриття дверей/вікон, відкриття воріт, розбиття скла, вібрації, затоплення, диму, газу, відкритих територій, охорони периметра і т.д.
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт.
  3 способу постановки/зняття з охорони: телефонним дзвінком, SMS-повідомленням, пультом дистанційного керування.
 • Підтримка до 6-ти телефонних номерів для оповіщення додзвонитися і 3-х телефонних номерів для оповіщення SMS повідомленнями.
 • При тривозі – телефонними дзвінками, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони, номери яких попередньо введені в систему.
 • Можливість 10-ти секундної запису голосового повідомлення.
 • Є функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік.
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який з датчиків спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу.
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення з інформацією про зміну електроживлення.
 • Вбудований літієво-полімерний акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно.
 • Є режим часткової охорони, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики відкритих територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і тоді, коли діти залишені в охоронюваному будинку.
 • Наявність програмованого релейного виходу для підключення освітлення (створення ефекту присутності), або інших побутових електроприладів (насос, бойлер, калорифер, кондиціонер і т.д.)
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги.
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону.
 • Можливість редагування текстів SMS-повідомлень.
 • Голосові підказки автовідповідача для всіх можливих подій російською мовою (включається/відключаеться).
 • Є можливість відключити/підключити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації.
 • Регулювання гучності та часу звучання сирени.
 • Є можливість налаштувати час затримки, постановки на охорону.
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів. При необхідності може, бути збільшено до 300 метрів застосувавши підсилювач сигналу.
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001Міжнародні сертифікати якості охоронної системи SafeHouse

 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості


GSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G – Комплектація
(Даний комплект GSM сигналізації упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Комплектація бездротової GSM сигналізації SH-035GСистемний блок SH-035G – 1 шт.
Датчик руху PIR-803 – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-720 – 1 шт.
Пульт ДК RC-425 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Інструкція російською мовою – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Вага1 кг
Розміри20 × 15,5 × 8,5 см

Характеристики

GSM сигналізація SH-035G – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізаціїросійська
GSM-частота з’єднання850/900/1800/1900 МГц
Підключення до стаціонарної телефонної лінії
Частота бездротового з’єднання315/433МГц (±75МГц)
Протокол бездротового з’єднанняPT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К
Кількість бездротових зон6
Кількість дротяних зон4
Кількість бездротових датчиків в одній зонідо 5
Кількість пультів брелоківдо 50
Кількість номерів для додзвону6
Кількість номерів для SMS-оповіщення3
Дисплей
Клавіатура
Управління системоюбрелок, дзвінок, SMS
Функція «ІНТЕРКОМ»(через зовнішній динамік)
Функція «Прослуховування»
Системний годинник
Таймер
Функція будильника
Релейний вихідпрограмований
Допустиме навантаження на вбудоване реле5А/~250В; 7А/~125В; 20А/-14В
Вихід для живлення дротяних датчиків
Вихід для підключення динаміка
Можливість підключення бездротової сиреничерез релейний вихід
Вбудована сирена
Редагування SMS-повідомлень
Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони
Функція запису голосового повідомлення (общее 10 секунд)
Оповіщення про пропажу електроенергії
Голосові підказки(отключаемые)
Автовідповідач
Системна пам’ятьенергонезалежна
Пароль системи4-х бітний PIN-код
Основне джерело живленняAC 100-240В 50/60Гц (через адаптер)
Вбудований акумуляторLi-Pol, DC7,4В
Матеріал корпусустійкий до займання ABS-пластик
Напруга живленняDC 9-12В/1А
Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»
<25 mA
<450 mA
Робоча температура/вологість-10°C ~ +40°C / до 90%
Габаритні розміри175×115×21 мм

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

4 відгуки для GSM сигналізація для гаража і будинку SH-035G

 1. Антон

  У мене SH 035G в даній моделі провідний датчик руху не можна підключити. так як з централі немає плюсового виходу на датчик.

  • SafeHouse

   Модель SH-035G має 4 дротові зони і дозволяє підключати провідні датчики будь-якого призначення, що працюють без живлення, наприклад герконові датчики відкриття. А датчики руху теж можна підключити, але для їх живлення необхідно використовувати зовнішнє джерело живлення.

 2. Микола

  Придбав тиждень тому. Все працює чудово. Встановив у гаражі. Рекомендую і сусідям по гаражу. Ще деякі функції не освоїв, але з головним розібрався. Дякую.

 3. ІВАН

  Купив зі знижкою. Комплект сподобався. У налаштуванні все дуже просто і відразу став зрозумілий принцип. Працює все нормально. Дуже гучна сирена, добре що в налаштуваннях можна зробити тихіше.

 4. Дмитро

  Як налаштувати смс сповіщення при знятті\постановку на охорону?

  • SafeHouse

   Дмитро. Будь ласка, з усіх технічних питань та налаштування системи звертайтеся за тех. підтримкою за телефонами вказаними на сайті. Вам буде надана детальна кваліфікована допомога.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.