Комплект GSM сигналізації SH-055G

грн.

Готовий комплект охоронної бездротової GSM сигналізації з сенсорною клавіатурою і кольоровим дисплеєм має російськомовний голосовий інтерфейс.

Немає в наявності

Артикул: SH-055G Категорія: Позначка: Бренд:SafeHouse

Комплект GSM сигналізації SH-055G

Комплект GSM сигналізації SH-055G є базовим набором охоронної системи. Високоякісна охоронна бездротова GSM сигналізація SH-055G для будинку з російськомовним інтерфейсом. Системний блок виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання з відкидною підставкою. Багатофункціональний кольоровий LED-дисплей в якому реалізована технологія швидкого візуального сприйняття піктограм в трьох різних кольорах відповідають за різні режими роботи GSM сигналізації SH-055G. У режимі очікування відображає поточний час, а при переході на резервне живлення відображає інтерактивну індикацію заряду вбудованого акумулятора. Світіння LED-дисплея можна встановити як автоматично відключається при бездіяльності, так і постійно світиться для відображення годин.

Сенсорна клавіатура GSM сигналізації SH-055G, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати систему. Наявність 120-ти бездротових і 2-х провідних охоронних зон дає можливість додавати бездротові і дротяні датчики різного призначення тим самим розширювати технічні можливості GSM сигналізації SH-055G практично безмежно. А технологія автоматичного програмування і заводські налаштування зводять до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

Бездротова GSM сигналізація SH-055G використовує нового покоління компактні 4-хдіапазонний GSM-модулі “QUECTEL” – M26/M35 з вбудованою антеною, поряд з високою якістю і надійністю GSM-модуль “QUECTEL” працює з мережевої технології: “Quad-Band GSM/GPRS” – завдяки цьому GSM сигналізація SH-055G коректно і чітко працює в мережі мобільного зв’язку будь-якого оператора навіть при дуже низькому рівні сигналу.

Logo-QUECTEL

Комплект GSM сигналізації SH-055G – Самостійна настройка

Новий мікропроцесор GSM сигналізації SH-055G дуже “гнучкий” в настройках і має масу додаткових корисних функцій, серед яких голосові підказки і автовідповідач, тому всі режими налаштувань і управління GSM сигналізації SH-055G супроводжуються голосовими підказками електронного диктора російською мовою. Звукове попередження про застосування незареєстрованих пультів дистанційного керування. Регулювання часу звучання і рівня гучності сирени. Зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон і функцію прослуховування приміщення, що охороняється з моб. телефону.

Функція ІНТЕРКОМ «Hands Free» GSM сигналізації SH-055G

У GSM сигналізації SH-055G реалізована унікальна функція, створивши групи датчиків і прив’язавши їх до управління певним пультом ДК (можливо до 120-ти ПДК) ці групи вибірково можна ставити на охорону тільки заданим пультом дистанційного керування. Це означає, що 120 користувачів можуть керувати лише кожен своєю групою датчиків. При цьому можна прив’язати обрану групу датчиків до одного номеру телефону, і при спрацьовуванні будь-якого датчика з цієї групи сповіщена буде тільки прив’язаний до неї номер телефону.

Також сигналізація SH-055G має 4 незалежних таймера включення/відключення охорони в заданий час з можливістю розкладу на тиждень. А кожному таймеру можна привласнити одну з 4-х можливих груп датчиків яка буде вмикатися/вимикатися тільки цим таймером, тим самим автоматично в різний час доби можуть вмикатися/вимикатися чотири різні групи датчиків.

Ще дві інноваційні можливості системи SH-055G це блокування пультів ДУ для того щоб з пульта дистанційного керування можна було включити охорону, але не можна було її відключити і можливість блокування клавіатури PIN-кодом для виключення несанкціонованого управління GSM сигналізацією SH-055G.

Наявність в GSM сигналізації SH-055G вбудованого реле з програмованим алгоритмом роботи релейного виходу дозволяє підключати електроприлади такі як електро-замок, лампи освітлення та керувати ними віддалено з мобільного телефону або під час тривоги автоматично включати додаткові пристрої, наприклад сирени і прожектори освітлення для залучення додаткової уваги. Підключивши до релейного виходу GSM сигналізації SH-055G внутрішню Smart-камеру або вуличну IP камеру відеоспостереження, з режимом тривоги буде, автоматично вмикатись відеоконтроль, і проводиться запис архівного відео. Таким чином, вдається створити максимальний контроль над об’єктом, що охороняється.

Зручне управління бездротової GSM сигналізацією SH-055G
Додаток "Alarme" для GSM сигналізаціїGSM сигналізація SH-055G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «Alarme». За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації SH-055G і оперативно управляти релейним виходом – вмикати/вимикати освітлення або побутову техніку знаходиться на об’єкті, що охороняється.

Бездротова GSM сигналізація SH-055G – Проста установка

Величезний технічний потенціал робить бездротовий комплект GSM сигналізації SH-055G ідеальним варіантом для самостійної установки у великих котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах.
Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж GSM сигналізації швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати GSM сигналізацію SH-055G самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Русифікований голосовий інтерфейс GSM сигналізації SH-055G – це просто і зручно!
Система SH-055G з повністю русифікованим голосовим інтерфейсом, який допоможе вам швидко освоїти процес налаштування і комфортно управляти і контролювати роботу вашої GSM сигналізації «SafeHouse».

Приклад деяких голосових функції, які при дозвоні на систему SH-055G звучать в телефоні

Даний комплект GSM сигналізації SH-055G є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття MS-720, датчик руху PIR-803 і два брелока-ПДУ RC-425, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-055G датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-055G.

Застосована в GSM сигналізації SH-055G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Інструкція GSM сигналізації SH-055G

Детальна інструкція GSM сигналізації SH-055G для швидкого самостійного налаштування і установки охоронної системи “SafeHouse™”.

GSM сигналізація SH-055G від початку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

Інструкція GSM сигналізації SH-055G

Інструкція GSM сигналізації SH-055G/ru

Охоронна GSM сигналізація SH-055G – Особливості

 • Повністю російськомовна охоронна GSM сигналізація.
 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – великі будинки, квартири, офіси, дачі, готелі, магазини і т.д.
 • Підтримка до 120-ти пультів дистанційного керування.
 • Підтримка до 120 бездротових датчиків.
 • Технологія “Wireless Intelligent Study Coding” для легкої реєстрації бездротових аксесуарів.
 • Можливість створення незалежних груп датчиків для чотирьох різних користувачів.
 • Включається/відключається блокування клавіатури PIN-кодом.
 • Можливість блокування для кожного ПДУ на відключення режиму охорони.
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки: системний блок, датчик руху з кронштейном кріплення, датчик відкриття дверей/вікна з двостороннім скотчем для кріплення, пульти дистанційного керування, сирена, блок живлення, GSM-антена, елементи живлення для датчиків, інструкція англійською і російською мовами.
 • Можливість доукомплектувати до 120-ти бездротових датчиків: руху, відкриття дверей / вікна, відкриття воріт, розбиття скла, вібрації, затоплення, диму, газу, відкритих територій, охорони периметра і т.д.
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт.
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему.
 • Можливість 10-ти секундної запису голосового повідомлення.
 • Є функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік.
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу.
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення.
 • Інтерактивна індикація заряду вбудованого акумулятора резервного живлення.
 • Є режим часткової охорони, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики відкритих територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку.
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги.
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону.
 • Наявність готових текстів SMS-повідомлень і голосових підказок автовідповідача для всіх можливих подій.
 • Голосові підказки автовідповідача російською мовою для всіх можливих подій (включається/відключається).
 • Є можливість відключити/підключити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації.
 • Вбудований літієво-полімерний акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно.
 • Є можливість налаштувати час затримки постановки/зняття з сигналізації.
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів. При необхідності може, бути збільшено до 300 метрів застосувавши підсилювач сигналу.
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001

Міжнародні сертифікати якості GSM сигналізації SH-055G


 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості

Комплектація GSM сигналізації SH-055G
(Комплект GSM сигналізації SH-055G упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Комплектація бездротової GSM сигналізації SH-055GСистемний блок SH-055G – 1 шт.
Датчик руху PIR-803 – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-720 – 1 шт.
Пульт ДК RC-425 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Інструкція російською мовою – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Вага1 кг
Розміри20 × 15,5 × 8,5 см

Характеристики

GSM сигналізація SH-055G – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізації

російська

GSM-частота з’єднання

850/900/1800/1900 МГц

Підключення до стаціонарної телефонної лінії

Частота бездротового з’єднання

315/433МГц (±75МГц)

Протокол бездротового з’єднання

PT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К

Кількість бездротових зон

120

Кількість дротяних зон

2

Кількість бездротових датчиків в одній зоні

1

Кількість пультів брелоків

до 120

Кількість номерів для додзвону

9

Кількість номерів для SMS-оповіщення

6

Дисплей

LED- кольоровий

Клавіатура

✔ сенсорна

Управління системою

клавіатура, брелок, дзвінок, SMS

Функція «ІНТЕРКОМ»

Функція «Прослуховування»

Системний годинник

Таймер

Функція будильника

Релейний вихід

програмований

Допустиме навантаження на вбудоване реле

5А/~250В; 7А/~125В; 20А/-14В

Вихід для живлення дротяних датчиків

+12В

Вихід для підключення динаміка

Можливість підключення бездротової сирени

через релейний вихід

Вбудована сирена

Редагування SMS-повідомлень

Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони

Функція запису голосового повідомлення

✔ (загальне 10 секунд)

Оповіщення про пропажу електроенергії

Голосові підказки

Автовідповідач

Системна пам’ять

енергонезалежна

Пароль системи

4-х бітний PIN-код

Основне джерело живлення

AC 100-240В 50/60Гц (через адаптер)

Вбудований акумулятор

Li-Pol, DC7,4 В

Матеріал корпусу

стійкий до займання ABS-пластик

Напруга живлення

DC 9-12В/1А

Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»

<25 mA
<450 mA

Робоча температура/вологість

-10°C ~ +40°C / до 90%

Габаритні розміри

180×126×30 мм

 

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Комплект GSM сигналізації SH-055G”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.