Система GSM сигналізації SH-263GP

грн.

Ця система GSM сигналізації як і личить охоронної сигналізації має повний арсенал функцій необхідних для висококласcной охоронної системи.

Немає в наявності

Артикул: SH-263GP Категорія: Позначка: Бренд:SafeHouse

Система GSM сигналізації для дому SH-263GP

Дворежимна GSM + PSTN охоронна бездротова система GSM сигналізації SH-263GP для будинку з російськомовним голосовим інтерфейсом прийшла на зміну в минулому популярної моделі сигналізації SH-063G. Ця модель як і личить сучасної GSM сигналізації має повний арсенал функцій необхідних для висококласної охоронної системи.

Системний блок GSM сигналізації SH-263GP з LCD-дисплеєм і клавіатурою

Системний блок виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання чорно-білого кольору. Великий багатофункціональний LCD-дисплей GSM сигналізації SH-263GP з підсвічуванням блакитного кольору, в режимі очікування відображає поточний час. Кнопкова клавіатура, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати GSM сигналізацію SH-263GP. 99 – бездротових і 4 – дротових охоронних зон дає можливість додавати бездротові і дротові датчики різного призначення тим самим розширювати технічні можливості даної GSM сигналізації SH-263GP практично безмежно. Технологія автоматичного програмування і заводські налаштування зводять до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

Бездротова система GSM сигналізації SH-263GP використовує нового покоління компактний 4-хдіапазонний GSM-модуль “SIMCom-840W” з вбудованою антеною, поряд з високою якістю і надійністю GSM-модуль працює з мережевої технології: “Quad-Band GSM/GPRS” – завдяки цьому GSM сигналізація SH-263GP коректно і чітко працює в мережі мобільного зв’язку будь-якого оператора навіть при дуже низькому рівні сигналу.

Дворежимна сигналізація SH-263GP GSM + PSTNОхоронна бездротова система GSM сигналізації SH-263GP здійснює тривожні дзвінки не тільки по GSM мережі на моб. номера телефонів, а і по міській лінії на стаціонарні номери телефонів використовуючи технологію PSTN (англ. Public Switched Telephone Network). При роботі тільки по міській лінії в системі передбачена можливість відключення GSM модуля.

Система GSM сигналізації SH-263GP – Самостійна настройка

Новий швидкий мікропроцесор GSM сигналізації SH-263GP дуже “гнучкий” в настройках і має масу додаткових корисних функцій, серед яких голосові підказки і автовідповідач, тому всі режими налаштувань і управління GSM сигналізації SH-263GP супроводжуються голосовими підказками російською мовою. Звукове попередження про застосування незареєстрованих пультів дистанційного керування. Регулювання часу звучання і рівня гучності сирени. Зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон і функцію прослуховування приміщення, що охороняється з моб. телефону.

У GSM сигналізації SH-263GP реалізована унікальна функція, створивши групи датчиків і прив’язавши їх до управління певним пультом ДУ (можливо до 100 ПДУ) ці групи вибірково можна ставити на охорону тільки заданим пультом дистанційного керування. Це означає, що 100 користувачів можуть керувати лише кожен своєю групою датчиків. При цьому можна прив’язати обрану групу датчиків до одного номеру телефону, і при спрацьовуванні будь-якого датчика з цієї групи сповіщена буде тільки прив’язаний до неї номер телефону.

Також система GSM сигналізації SH-263GP має 4 незалежних таймера включення/відключення охорони в заданий час з можливістю розкладу на тиждень. А кожному таймеру можна привласнити одну з 4-х можливих груп датчиків яка буде вмикатися/вимикатися тільки цим таймером, тим самим автоматично в різний час доби можуть вмикатися/вимикатися чотири різні групи датчиків.

Ще дві інноваційні можливості сигналізації SH-263GP це блокування пультів ДУ для того щоб з пульта дистанційного керування можна було включити охорону, але не можна було її відключити і можливість блокування клавіатури PIN-кодом для виключення несанкціонованого управління GSM сигналізацією SH-263GP.

Охоронна GSM сигналізація SH-263GP – Зручне управління

Наявність в GSM сигналізації SH-263GP вбудованого реле з програмованим алгоритмом роботи релейного виходу дозволяє підключати електроприлади такі як електрозамок, лампи освітлення та керувати ними віддалено з мобільного телефону або під час тривоги автоматично включати додаткові пристрої, наприклад сирени і прожектори освітлення для залучення додаткової уваги. Підключивши до релейного виходу GSM сигналізації SH-263GP внутрішню Smart-камеру або вуличну IP камеру відеоспостереження, з режимом тривоги буде, автоматично вмикатись відеоконтроль, і проводитися запис архівного відео. Таким чином, вдається створити максимальний контроль над об’єктом, що охороняється.

Додаток "Alarme" для GSM сигналізації SH-263GPСистема GSM сигналізації SH-263GP використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «Alarme». За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації SH-263GP і оперативно управляти релейним виходом – вмикати/вимикати освітлення або побутову техніку знаходиться на об’єкті, що охороняється.

Бездротова GSM сигналізація SH-263GP – Проста установка

Величезний технічний потенціал робить GSM сигналізацію SH-263GP ідеальним варіантом для самостійної установки у великих котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж бездротової GSM сигналізації SH-263GP швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати GSM сигналізацію SH-263GP самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-263GP є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДУ, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-263GP датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-263GP.

Застосована в GSM сигналізації SH-263GP технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Інструкція GSM сигналізації SH-263GP

Детальна інструкція GSM сигналізації SH-263GP для швидкого самостійного налаштування і установки охоронної системи “SafeHouse”.

GSM сигналізація SH-263GP від початку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

  Інструкція російською мовою для GSM WIFI сигналізації SH-263GP

Інструкція GSM WIFI сигналізації SH-263GP

Система охоронної GSM сигналізації SH-263GP – Особливості

 • Повністю російськомовна охоронна GSM сигналізація
 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – великі будинки, квартири, офіси, дачі, готелі, магазини і т.д.
 • Можливість роботи по міській цифрової телефонної лінії (PTSN) з відключається GSM модулем
 • Великий LCD-дисплей системного блоку і наявність зручної закривається клавіатури
 • Підтримка до 99-ти пультів ДУ
 • Можливість блокування для кожного ПДУ на відключення режиму охорони
 • Підтримка до 99 бездротових датчиків
 • Технологія “Wireless Intelligent Study Coding” для легкої реєстрації бездротових аксесуарів
 • Захист від радіоперешкод при прописуванні бездротових датчиків і ПДУ
 • Можливість створення незалежних груп датчиків для чотирьох різних користувачів
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • 4 способи постановки/зняття з охорони
 • 4 дротові зони і вихід харчування (+12) для дротяних датчиків
 • Кнопкова клавіатура з кришкою оберігає випадкові натискання
 • Включається/відключається блокування клавіатури PIN-кодом
 • Пам’ять на 9 телефонних номерів для дозвону та на 6 номера для SMS повідомлень
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки
 • Можливість доукомплектувати датчиками різного призначення
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему
 • Можливість 10-ти секундної запису голосового повідомлення.
 • Функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення
 • Індикація роботи від резервного живлення
 • Режим часткової охорони “Домашній режим”, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики зовнішніх територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку
  24-годинна зона для пожежних датчиків (диму, витоку газу, протікання води і т.д.) і зона поклику про допомогу
 • Наявність керованого релейного виходу для підключення освітлення (створення ефекту присутності), або інших побутових електроприладів (насос, бойлер, калорифер, кондиціонер і т.д.)
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону
 • Наявність готових текстів SMS-повідомлень і голосових підказок автовідповідача для всіх можливих подій
 • Голосові підказки автовідповідача російською мовою для всіх можливих подій
 • Регулювання гучності та часу звучання сирени при тривозі
 • Можливість відключити/включити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації
 • Вбудований NI-HI акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно
 • Можливість налаштувати час затримки постановки/зняття з сигналізації
 • Наявність чотирьох незалежних таймерів включення/відключення режиму охорони в заданий час
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001

Міжнародні сертифікати якості GSM сигналізації SafeHouse


 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості

Комплектація бездротової GSM сигналізації SH-263GP
(Комплект GSM сигналізації SH-263GP упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Комплектація бездротової GSM сигналізації SH-263GPСистемний блок SH-263GP – 1 шт.
Датчик руху PIR-812/9V – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-720 – 1 шт.
Пульт ДК RC-420 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Інструкція російською мовою – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Вага1 кг
Розміри20 × 15,5 × 8,5 см

Характеристики

GSM сигналізація SH-263GP – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізації

російська

GSM-частота з’єднання

850/900/1800 МГц

Підключення до стаціонарної телефонної лінії

Частота бездротового з’єднання

315/433МГц (±75МГц)

Протокол бездротового з’єднання

PT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К

Кількість бездротових зон

99

Кількість дротяних зон

4

Кількість бездротових датчиків в одній зоні

1

Кількість пультів брелоків

до 99

Кількість номерів для додзвону

9

Кількість номерів для SMS-оповіщення

6

Дисплей

LCD-монохромний

Клавіатура

✔ кнопкова

Управління системою

клавіатура, брелок, дзвінок, SMS

Функція «ІНТЕРКОМ»

Функція «Прослуховування»

Системний годинник

Таймер

Функція будильника

Релейний вихід

керований

Допустиме навантаження на вбудоване реле

5А/~250В; 7А/~125В; 20А/-14В

Вихід для живлення дротяних датчиків

+12В

Вихід для підключення динаміка

Можливість підключення бездротової сирени

через релейний вихід

Вбудована сирена

Редагування SMS-повідомлень

Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони

Функція запису голосового повідомлення

✔ (загальне 10 секунд)

Оповіщення про пропажу електроенергії

Голосові підказки

Автовідповідач

Системна пам’ять

енергонезалежна

Пароль системи

4-х бітний PIN-код

Основне джерело живлення

AC 100-240В 50/60Гц (через USB адаптер)

Вбудований акумулятор

NI-HI AAA*6, DC7,4 В

Матеріал корпусу

стійкий до займання ABS-пластик

Напруга живлення

DC 9-12В/1А

Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»

<25 mA
<450 mA

Робоча температура/вологість

-10°C ~ +40°C / до 90%

Габаритні розміри

180×120×28 мм

 

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Система GSM сигналізації SH-263GP”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.