GSM сигналізація з RFID SH-057G

грн.

GSM сигналізація з RFID зчитувачем і LED-дисплеєм нагадає якщо ви при постановці системи на охорону забули закрити одне з вікон або дверей.

Немає в наявності

Артикул: SH-057G Категорія: Позначка: Бренд:SafeHouse

Охоронна GSM сигналізація з RFID зчитувачем SH-057G

Високоякісна охоронна бездротова GSM сигналізація з RFID зчитувачем SH-057G мае російськомовний голосовий інтерфейс. Супертонкий (товщиною всього 15 мм) системний блок сигналізації SH-057G виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання білого кольору, з багатофункціональним LСD-дисплеєм з підсвічуванням синього кольору. У режимі очікування LСD-дисплей відображає поточний час, а при спрацьовуванні сигналізації SH-057G висвічуються піктограми символізують призначення датчиків. При переході системи на резервне живлення LСD-дисплей відображає індикацію заряду вбудованого акумулятора. Якщо система SH-057G перейшла на резервне живлення система відразу повідомить Вам про це SMS-кою. Також якщо розряджається системний акумулятор резервного живлення, GSM сигналізація SH-057G відправить Вам відповідне SMS-повідомлення.

Дві інноваційні можливості сигналізації SH-057G

 1. GSM сигналізація з RFID SH-057G має функцію “Open-Lock“. Завдяки цій функції якщо Ви при постановці системи на охорону забули закрити одне з вікон або дверей на яких встановлені Smart-датчики GSM сигналізація SH-057G не включить режим охорони і проінформує вас попереджувальним сигналом.
 2. Завдяки другий інноваційної функції “Low-Battery” якщо в якомусь Smart-датчику розрядилася батарея, GSM сигналізація SH-057G відправить Вам відповідне SMS-повідомлення.

GSM сигнализация с RFID SH-057G | GSM сигналізація з RFID SH-057G

У GSM сигналізації SH-057G є дуже зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон, функцію прослуховування приміщення, що охороняється через вбудований мікрофон. GSM сигналізація SH-057G має три незалежних таймера включення/відключення охорони в заданий час з можливістю розкладу на тиждень.

Ще дві унікальні можливості GSM сигналізації SH-057G. В системі використана інноваційна технологія постановки/зняття системи з охорони електронним RFID-чіпом, який потрібно тільки прикласти до зони зчитування на системному блоці і можливість блокування клавіатури персональним PIN-кодом для виключення несанкціонованого управління системою сторонніми людьми.

Бездротова GSM сигналізація з RFID зчитувачем SH-057G використовує нового покоління супер-компактний 4-хдіапазонний GSM-модуль “Quectel-GC65” з вбудованою антеною, поряд з високою якістю і надійністю GSM-модуль працює з мережевої технології: “Quad-Band GSM/GPRS” – завдяки цьому GSM сигналізація SH-057G корректно і чітко працює в мережі мобільного зв’язку будь-якого оператора навіть при дуже низькому рівні сигналу.

Підтримка бездротової сирени GSM сигналізації SH-057G
Наявність вбудованого спеціального модуля радіопередавача дозволяє GSM сигналізації SH-057G працювати з бездротовими сиренами. Це дає чудову можливість використовувати одночасно штатну дротову сирену, що поставляється в комплекті з кількома бездротовими. Таким чином, можна обладнати об’єкт, що охороняється максимально ефективно встановивши штатну дротову сирену в приміщенні недалеко від системного блоку сигналізації, а кілька бездротових сирен встановити зовні будівлі або в інших віддалених приміщеннях, куди прокладка проводів утруднена. Для роботи з прямим підключенням до GSM сигналізації SH-057G підходить бездротова сирена: SR-505, а з підключенням через радіопередавач можна використовувати сирени SR-500SR-501, SR-508/Solar

Живлення GSM сигналізації SH-057G
GSM сигналізація з RFID SH-057G обладнана роз’ємом micro-USB і має в комплекті USB-кабель. Це дозволяє для роботи системи в мобільних умовах в якості джерела живлення використовувати зовнішній акумулятор типу “PowerBank”. Системний блок SH-057G має дуже низьке енергоспоживання тому від такого акумулятора, що перезаряджається ємністю 20000 мА/год сигналізація зможе працювати до 60 годин. Також можна застосувати “PowerBank” на сонячних батареях і таким чином отримати абсолютно незалежний від електромережі охоронний пристрій.

Самостійна настройка бездротової GSM сигналізації SH-057G
Налаштовувати і управляти GSM сигналізацією SH-057G легко і зручно. Голосові підказки під час налаштування та управлінні GSM сигналізацією SH-057G звучать російською мовою. Тривожні SМS-повідомлення приходять на Ваш телефон з поясненням системи про те, який датчик викликав спрацьовування. При дозвоні на систему і управлінням GSM сигналізацією SH-057G з телефону допомагає автовідповідач російською мовою. При постановці і зняття системи з охорони звучить голосової звіт російською мовою про стан системи через вбудований динамік.

Наявність 99-ти бездротових і 2-х провідних охоронних зон дає можливість додавати бездротові і дротяні датчики різного призначення тим самим розширювати технічні можливості даної GSM сигналізації SH-057G практично безмежно. А технологія автоматичного програмування і заводські налаштування зводять до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

Сенсорна клавіатура GSM сигналізації SH-057G, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати систему. Також за допомогою клавіатури з системного блоку можна здійснювати вихідні дзвінки як з телефону. При наборі номера телефону для здійснення дзвінка на дисплеї виводяться набираються цифри.

Зручне управління бездротової GSM сигналізацією для будинку SH-057G
GSM сигналізація з RFID зчитувачем SH-057G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «Alarme». За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації SH-057G.

Проста установка бездротової GSM сигналізації для дому SH-057G

Величезний технічний потенціал робить GSM сигналізацію SH-057G ідеальним варіантом для самостійної установки у великих котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж GSM сигналізації SH-057G швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати бездротову GSM сигналізацію SH-057G самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-057G є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху, два брелока-ПДУ і два RFID-чіпа, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-057G датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-057G.

Застосована в GSM сигналізації SH-057G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Докладна інструкція російською мовою бездротової GSM сигналізації для дому SH-057G
Інструкція російською мовою - GSM сигналізація з RFID SH-057GУ комплекті GSM сигналізації SH-057G поставляється докладна інструкція російською мовою, що супроводжує швидкої самостійної установки і правильного налаштування системи..

GSM сигналізація з RFID SH-057G від початку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

GSM сигналізація з RFID SH-057G – Особливості

 • Повністю російськомовна охоронна GSM сигналізація
 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – будинки, квартири, офіси, дачі, магазини і т.д.
 • LCD-дисплей системного блоку і наявність зручної сенсорної клавіатури
 • Підтримка до 100 електронних RFID-чіпів
 • Підтримка до 100 пультів ДУ
 • Підтримка до 100 бездротових датчиків
 • Низький рівень споживання енергії системного блоку
 • Функція «Low-Battery» – оповіщення про низький заряд батареї в Smart-датчиках
 • Функція «Open-Lock» – блокування постановки на охорону при відкритих Smart-датчиках на вікнах і дверях
 • Технологія “Wireless Intelligent Study Coding” для легкої реєстрації бездротових аксесуарів
 • Включається/відключається блокування клавіатури PIN-кодом
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки
 • Можливість доукомплектувати датчиками різного призначення
 • Підтримка бездротової сирени
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему
 • Функція «ISD» – автоматичне відтворення 10-ти секунд запису голосового повідомлення при тривозі
 • Є функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення
 • Індикація заряду вбудованого акумулятора резервного живлення
 • Режим часткової охорони “Домашній режим”, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики зовнішніх територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону
 • Наявність готових текстів SMS-повідомлень з можливістю їх редагування
 • Голосові підказки автовідповідача російською мовою для всіх можливих подій (включається/відключається)
 • Регулювання гучності та часу звучання сирени
 • Можливість налаштувати час затримки постановки/зняття з сигналізації
 • Наявність чотирьох незалежних таймерів включення/відключення режиму охорони в заданий час
 • Є можливість відключити/підключити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації
 • Вбудований літієво-полімерний акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001
 • Міжнародні сертифікати якості охоронної системи SH-057G

 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості


Комплектація бездротової GSM сигналізації для дому SH-057G
(Комплект GSM сигналізації SH-057G упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Комплектація GSM сигналізації SH-057G

Системний блок SH-057G – 1 шт.
Датчик руху PIR-812 / 3V – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-720 – 1 шт.
Пульт ДК RC-425 – 2 шт.
RFID чіп – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
USB адаптер живлення – 1 шт.
USB кабель – 1 шт.
Інструкція російською мовою.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Вага1 кг
Розміри16 × 12,8 × 8 см

Характеристики

GSM сигналізація SH-057G – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізаціїросійська
GSM-частота з’єднання850/900/1800/1900МГц
Підключення до стаціонарної телефонної лінії
Частота бездротового з’єднання315/433МГц (±75МГц)
Протокол бездротового з’єднанняPT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К
Кількість бездротових зон99
Кількість дротяних зон2
Кількість бездротових датчиків в одній зоні1
Кількість пультів брелоківдо 100
Кількість номерів для додзвону9
Кількість номерів для SMS-оповіщення9
ДисплейLCD-монохромний
Клавіатура✔ сенсорна
Управління системоюклавіатура, брелок, дзвінок, SMS
Функція «ІНТЕРКОМ»
Функція «Прослуховування»
Системний годинник
Таймер
Функція будильника
Релейний вихід
Допустиме навантаження на вбудоване реле
Вихід для живлення дротяних датчиків
Вихід для підключення динаміка
Можливість підключення бездротової сиреничерез вихід дротової сирени
Вбудована сирена
Редагування SMS-повідомлень
Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони
Функція запису голосового повідомлення✔ (загальне 10 секунд)
Оповіщення про пропажу електроенергії
Голосові підказки
Автовідповідач
Системна пам’ятьенергонезалежна
Пароль системи4-х бітний PIN-код
Основне джерело живленняAC 100-240В 50/60Гц (через USB адаптер)
Вбудований акумуляторLi-Pol 3,7В 400mA
Матеріал корпусустійкий до займання ABS-пластик
Напруга живленняDC 5В/1А
Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»
<30 mA
<170 mA
Робоча температура/вологість-10°C ~ +55°C / до 90%
Габаритні розміри160×120×15 мм

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “GSM сигналізація з RFID SH-057G”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вам також може сподобатися…