Бездротова GSM сигналізація SH-053G

грн.

Охоронна бездротова GSM сигналізація SH-053G з кольоровим дисплеєм має релейний вихід, функцію блокування пультів ДК і блокування клавіатури PIN-кодом.

Немає в наявності

Артикул: SH-053G Категорія: Позначка: Бренд:SafeHouse

Бездротова GSM сигналізація SH-053G

Популярна модель охоронної бездротової GSM сигналізації, яка добре зарекомендувала себе тепер з новою прошивкою яка має релейний вихід. Сигналізація укомплектована датчиками нового зразка і більш зручними і практичними металевими брелоками ПДУ.

Системний блок сигналізації SH-053G виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика білого кольору стійкого до займання. Багатофункціональний кольоровий LED-дисплей в якому реалізована технологія швидкого візуального сприйняття піктограм в трьох різних кольорах відповідають за різні режими роботи системи. У режимі очікування дисплей відображає поточний час, а при переході на резервне живлення відображає інтерактивну індикацію заряду вбудованого акумулятора. Наявність клавіатури, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати GSM сигналізацію SH-053G.

У сигналізації SH-053G є дуже зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон і функцію прослуховування приміщення, що охороняється з моб. телефону. Також в GSM сигналізації SH-053G впроваджені додаткові функції, такі як системний годинник, будильник і таймер постановки/зняття охорони в заданий час до розкладу на тиждень, регулювання рівня гучності сирени.

Ще дві інноваційні можливості системи це блокування пультів ДУ для того щоб з пульта дистанційного керування можна було включити охорону, але не можна було її відключити і можливість блокування клавіатури PIN-кодом для виключення несанкціонованого управління GSM сигналізацією SH-053G.

Наявність в GSM сигналізації SH-053G вбудованого реле з програмованим алгоритмом роботи релейного виходу дозволяє підключати електроприлади такі як електрозамок, лампи освітлення та керувати ними віддалено з мобільного телефону або під час тривоги автоматично включати додаткові пристрої, наприклад сирени і прожектори освітлення для залучення додаткової уваги. Підключивши до релейного виходу GSM сигналізації SH-053G внутрішню Smart-камеру або вуличну IP камеру відеоспостереження, з режимом тривоги буде, автоматично вмикатись відеоконтроль, і проводиться запис архівного відео. Таким чином, вдається створити максимальний контроль над об’єктом, що охороняється.

Самостійна настройка бездротової GSM сигналізації SH-053G
Новий мікропроцесор GSM сигналізації SH-053G дуже гнучкий в настройках, тому налаштовувати і керувати GSM сигналізацією SH-053G легко і зручно. Заводські налаштування зводять до мінімуму потреба базової установки. Всі режими налаштувань і управління GSM сигналізацією SH-053G супроводжуються голосовими підказками. Тривожні SМS-повідомлення приходять на Ваш телефон з поясненням системи про те, який датчик викликав спрацьовування. При дозвоні на систему і управлінням GSM сигналізацією SH-053G з телефону допомагає автовідповідач. При постановці і зняття системи з охорони звучить голосової звіт про стан системи через вбудований динамік.

Наявність 120-ти бездротових і 2-х провідних охоронних зон дає можливість додавати бездротові і дротяні датчики різного призначення тим самим розширювати технічні можливості GSM сигналізації SH-053G практично безмежно.

Кнопкова клавіатура GSM сигналізації SH-053G, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати систему. Також за допомогою клавіатури з системного блоку можна здійснювати вихідні дзвінки як з телефону. При наборі номера телефону для здійснення дзвінка на дисплеї виводяться набираються цифри.

Зручне управління бездротової GSM сигналізацією SH-053G
Бездротова GSM сигналізація SH-053G - Додаток "Alarme" для GSM сигналізації SafeHouseБездротова GSM сигналізація SH-053G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «Alarme».

За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації і оперативно управляти релейним виходом – вмикати/вимикати освітлення або побутову техніку знаходиться на об’єкті, що охороняється.

Охоронна GSM сигналізація SH-053G – Проста установка

Величезний технічний потенціал робить GSM сигналізацію SH-053G ідеальним варіантом для самостійної установки у великих котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж бездротової GSM сигналізації SH-053G швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати GSM сигналізацію самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-053G є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДК, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше як дротових, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-053G датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-053G.

Застосована в GSM сигналізації SH-053G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Інструкція GSM сигналізації SH-053G

Детальна інструкція GSM сигналізації SH-053G для швидкого самостійного налаштування і установки охоронної системи “SafeHouse™”.

GSM сигналізація SH-053G від початку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

  Інструкція GSM сигналізації SH-053G

Інструкція GSM WIFI сигналізації SH-053G

Бездротова GSM сигналізація SH-053G – Особливості

 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – великі будинки, квартири, офіси, дачі, готелі, магазини і т.д.
 • Підтримка до 120-ти пультів ДУ
 • Можливість блокування для кожного ПДУ на відключення режиму охорони
 • Підтримка до 120 бездротових датчиків
 • Технологія “Wireless Intelligent Study Coding” для легкої реєстрації бездротових аксесуарів
 • Захист від радіоперешкод при прописуванні бездротових датчиків і ПДУ
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • 4 способи постановки/зняття з охорони
 • Дві провідні зони і вихід 12В для живлення дротових датчиків
 • Кнопкова клавіатура з підсвічуванням
 • Включається/відключається блокування клавіатури PIN-кодом
 • Пам’ять на 6 телефонних номерів для дозвону та на 3 номери для SMS повідомлень
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки
 • Можливість доукомплектувати датчиками різного призначення
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему
 • Можливість 10-ти секундної запису голосового повідомлення.
 • Функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення
 • Інтерактивна індикація заряду вбудованого акумулятора резервного живлення
 • Режим часткової охорони “Домашній режим”, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики зовнішніх територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку
  24-годинна зона для пожежних датчиків (диму, витоку газу, протікання води і т.д.) і зона поклику про допомогу
 • Наявність керованого релейного виходу для підключення освітлення (створення ефекту присутності), або інших побутових електроприладів (насос, бойлер, калорифер, кондиціонер і т.д.)
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону
 • Наявність готових текстів SMS-повідомлень і голосових підказок автовідповідача для всіх можливих подій
 • Голосові підказки автовідповідача для всіх можливих подій
 • Є можливість відключити/включити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації
 • Вбудований NI-HI акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно
 • Є можливість налаштувати час затримки постановки/зняття з сигналізації
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001Бездротова GSM сигналізація SH-053G - Міжнародні сертифікати якості охоронної системи SafeHouse

 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості

Комплектація GSM сигналізації SH-053G
(Комплект GSM сигналізації SH-053G упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Бездротова GSM сигналізація SH-053G - КомплектаціяСистемний блок SH-053G – 1 шт.
Датчик руху PIR-812/9V – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-720 – 1 шт.
Пульт ДК RC-420 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Інструкція російською мовою – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Характеристики

GSM сигналізація SH-053G – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізації

RU

GSM-частота з’єднання

850/900/1800МГц

Підключення до стаціонарної телефонної лінії

Частота бездротового з’єднання

315/433МГц (±75МГц)

Протокол бездротового з’єднання

PT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К

Кількість бездротових зон

120

Кількість дротяних зон

2

Кількість бездротових датчиків в одній зоні

1

Кількість пультів брелоків

до 120

Кількість номерів для додзвону

9

Кількість номерів для SMS-оповіщення

6

Дисплей

LED-кольоровий

Клавіатура

✔ кнопкова

Управління системою

клавіатура, брелок, дзвінок, SMS

Функція «ІНТЕРКОМ»

Функція «Прослуховування»

Системний годинник

Таймер

Функція будильника

Релейний вихід

програмований

Допустиме навантаження на вбудоване реле

5А/~250В; 7А/~125В; 20А/-14В

Вихід для живлення дротяних датчиків

+12В

Вихід для підключення динаміка

Можливість підключення бездротової сирени

через релейний вихід

Вбудована сирена

Редагування SMS-повідомлень

Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони

Функція запису голосового повідомлення

✔ (загальне 10 секунд)

Оповіщення про пропажу електроенергії

Голосові підказки

Автовідповідач

Системна пам’ять

енергонезалежна

Пароль системи

4-х бітний PIN-код

Основне джерело живлення

AC 100-240В 50/60Гц (через адаптер)

Вбудований акумулятор

NI-HI AAA*4, DC7,4В

Матеріал корпусу

стійкий до займання ABS-пластик

Напруга живлення

DC 9-12В/1А

Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»

<25 mA
<450 mA

Робоча температура/вологість

-10°C ~ +40°C / до 90%

Габаритні розміри

179×120×28 мм

 

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бездротова GSM сигналізація SH-053G”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.