GSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G

(2 відгуків)

грн.

GSM сигналізація для дачі та будинку має інноваційні можливості. Вона проста у користуванні і в той же час відповідає всім сучасним вимогам охоронних систем.

Немає в наявності

Артикул: SH-036G Категорія: Позначка: Бренд:SafeHouse

GSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G

Компактна охоронна бездротова GSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G реалізована з класичним набором всіх необхідних для висококласної GSM сигналізації функцій, при цьому проста в налаштуванні і в експлуатації. GSM-модуль системи з надійною фіксацією SIM-карти в слоті працює у всіх діапазонах частот GSM-зв’язку. Завдяки цьому GSM сигналізація SH-036G завжди своєчасно сповістить вас про спробу проникнення на об’єкт, що охороняється.

Дві інноваційні можливості сигналізації SH-036G (При роботі з 2-х смуговими Smart-датчиками)

 1. Дана сигналізація підтримує функцію “Open-Lock“. Завдяки цій функції якщо Ви при постановці системи на охорону забули закрити одне з вікон або дверей на яких встановлені Smart-датчики GSM сигналізація SH-036G не включить режим охорони і проінформує вас попереджувальним сигналом.
 2. Завдяки другий інноваційної функції “Low-Battery” якщо в якомусь Smart-датчику розрядилася батарея, GSM сигналізація SH-036G відправить Вам відповідне SMS-повідомлення.
  Для роботи з даною GSM сигналізацією підходять Smart-датчики: MS-725PIR-812/3V

Бездротова GSM сигналізація SH-036G проста у користуванні і в той же час відповідає всім сучасним вимогам охоронної GSM сигналізації.

Бездротова GSM сигналізація для будинку SH-036G проста у користуванні і в той же час відповідає всім сучасним вимогам охоронної GSM сигналізації.

Системний блок сигналізації SH-036G компактного розміру виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання білого кольору. На лицьовій стороні в легкій доступності розташовується велика кнопка паніки SOS для виклику екстреної допомоги. При натисканні на кнопку система миттєво додзвонюється на телефони користувачів з голосовим поясненням причини. Також на лицьовій стороні системного блоку знаходяться індикатори основних режимів роботи і статусу стану сигналізації. 10 – бездротових охоронних зон дає можливість додавати до 50-ти бездротових датчиків різного призначення тим самим значно розширювати технічні можливості GSM сигналізації SH-036G. Технологія автоматичного програмування і заводські налаштування зводять до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

GSM сигналізація SH-036G з вбудованою сиреною 85 дБ

Для звукової сигналізації прямо в системному блоці вбудована сирена потужністю 85 дБ, яка включається при тривозі. А для підключення зовнішньої додаткової сирени є відповідний роз’єм. Зовнішню сирену можна використовувати не тільки звукову а й світло-звукову, вуличну і для приміщення. Вона може бути як провідна, так і бездротова в парі з радіопередавачем. Для роботи з цією GSM сигналізацією SH-036G підходять сирени: SR-500SR-501SR-502SR-503 и ES-626.

SIMCom Wireless Solutions in GSM Alarm System SH-036GБездротова GSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G використовує нового покоління компактний 4-хдіапазонний GSM-модуль “SIMCom-840W” з вбудованою антеною, поряд з високою якістю і надійністю GSM-модуль працює з мережевої технології: “Quad-Band GSM/GPRS” – завдяки цьому GSM сигналізація SH-036G коректно і чітко працює в мережі мобільного зв’язку будь-якого оператора навіть при дуже низькому рівні сигналу.

Самостійна настройка бездротової GSM сигналізації SH-036G
Система бездротової GSM сигналізації SH-036G поставляється з базовою передналаштування всіх основних охоронних функцій, це дозволяє швидко і легко ввести охоронну систему в експлуатацію. Створення та редагування системних параметрів в даній системі здійснюється по засобу SMS-повідомлень з кодами команд, або в режимі дозвону. Всі режими налаштувань і управління GSM сигналізації SH-036G супроводжуються голосовими підказками.

В системі SH-036G є зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон і функцію прослуховування приміщення, що охороняється з моб. телефону. Додаткові функції, такі як системний годинник і таймери постановки/зняття охорони в заданий час з розкладами на тиждень.

Зручне управління бездротової GSM сигналізацією SH-036G
Бездротова GSM сигналізація SH-036G - Додаток "Alarme" для GSM сигналізації SafeHouseGSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G використовує самі передові технології обробки GSM сигналу. Це дозволяє управляти системою не тільки зі звичайного моб. телефону, а й зі смартфона за допомогою спеціального додатку «Alarme».

За допомогою цієї програми ви зможете комфортно управляти режимом охорони своєї GSM сигналізації і оперативно управляти релейним виходом – вмикати/вимикати освітлення або побутову техніку знаходиться на об’єкті, що охороняється.

GSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G

Охоронна GSM сигналізація SH-036G – Проста установка

Легкість і простота монтажу робить GSM сигналізацію SH-036G ідеальним варіантом для самостійної установки в котеджі, квартирі, офісі, гаражі, на дачі і т.д. Технологія автоматичного програмування зводить до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними поворотними кронштейнами, робить монтаж бездротової GSM сигналізації SH-036G швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати GSM сигналізацію SH-036G самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец-інструменту.

Даний комплект бездротової GSM сигналізації SH-036G є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДК, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-036G датчиками задимлення, газу і критичного підвищення температури. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM сигналізації SH-036G.

Застосована в GSM сигналізації SH-036G технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

  Інструкція для GSM сигналізації SH-036GW

Інструкція GSM WIFI сигналізації SH-036G

GSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G – Особливості

 • Дана бездротова GSM сигналізація може охороняти – будинки, квартири, офіси, дачі, гаражі, кіоски і т.д.
 • LED-індикація основних режимів і статусу стану
 • Підтримка до 50-ти пультів ДУ
 • Підтримка до 50 бездротових датчиків
  Технологія “Wireless Intelligent Study Coding” для легкої реєстрації бездротових аксесуарів
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • 4 способи постановки/зняття з охорони
 • Пам’ять на 6 телефонних номерів для дозвону та на 3 номери для SMS повідомлень
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки
 • Можливість доукомплектувати бездротовими датчиками різного призначення
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт
 • При тривозі – автодозвоном, послідовно сповіщаються користувачі, на телефони номера яких попередньо введені в систему
 • Функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS-повідомлення
 • Режим часткової охорони “Домашній режим”, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики зовнішніх територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку
 • Велика кнопка SOS на системному блоці
 • 24-годинна зона для пожежних датчиків (диму, витоку газу, протікання води і т.д.) і зона SOS – поклику про допомогу
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону
  Наявність готових текстів SMS-повідомлень і голосових підказок автовідповідача для всіх можливих подій
 • Голосові підказки автовідповідача для всіх можливих подій
 • Вбудована сирена на 85дБ ​​і роз’єм для підключення додаткової зовнішньої сирени
 • Можливість відключити/включити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації
 • Вбудований NI-HI акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно
 • Можливість налаштувати час затримки постановки/зняття з сигналізації
 • Наявність двох незалежних таймерів включення/відключення режиму охорони в заданий час
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001Міжнародні сертифікати якості охоронної системи SafeHouse

 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості

Комплектація GSM сигналізації SH-036G
(Комплект GSM сигналізації SH-036G упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Комплектація бездротової GSM сигналізації SH-036GСистемний блок SH-036G – 1 шт.
Датчик руху PIR-812/9V – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-720 – 1 шт.
Пульт ДК RC-425 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Характеристики

GSM сигналізація SH-036G – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізації

RU

GSM-частота з’єднання

850/900/1800/1900 МГц

Підключення до стаціонарної телефонної лінії

Частота бездротового з’єднання

433МГц (±75МГц)

Протокол бездротового з’єднання

PT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К

Кількість бездротових зон

10

Кількість дротяних зон

Кількість бездротових датчиків в одній зоні

5

Кількість пультів брелоків

до 50

Кількість номерів для додзвону

6

Кількість номерів для SMS-оповіщення

3

Дисплей

Клавіатура

Управління системою

брелок, дзвінок, SMS

Функція «ІНТЕРКОМ»

Функція «Прослуховування»

Системний годинник

Таймер

Функція будильника

Релейний вихід

Допустиме навантаження на вбудоване реле

Вихід для живлення дротяних датчиків

Вихід для підключення динаміка

Можливість підключення бездротової сирени

Вбудована сирена

✔ 85дБ

Редагування SMS-повідомлень

Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони

Функція запису голосового повідомлення

Оповіщення про пропажу електроенергії

Голосові підказки

Автовідповідач

Системна пам’ять

енергонезалежна

Пароль системи

4-х бітний PIN-код

Основне джерело живлення

AC 100-240В 50/60Гц (через адаптер)

Вбудований акумулятор

Li-Pol, DC7,4В

Матеріал корпусу

стійкий до займання ABS-пластик

Напруга живлення

DC 9-12В/1А

Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»

<25 mA
<450 mA

Робоча температура/вологість

-10°C ~ +55°C / до 90%

Габаритні розміри

118×118×25 мм

 

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

2 відгуки для GSM сигналізація для дачі та будинку SH-036G

 1. Василь

  Яким чином налаштовується ця сигналізація?

  • SafeHouse

   Василь, так як ця система не має клавіатури і дисплея вона програмується двома способами і обидва з телефону:
   Спосіб 1 – по засобу дозвону.
   Зателефонувавши на систему, Ваш телефон починає працювати в якості бездротової клавіатури для системи, Ви вводите PIN-код, включаєте режим програмування і цифровими командами міняєте параметри тієї чи іншої функції, при цьому слухаєте підтвердження голосових підказок автовідповідача системи.
   Спосіб 2 – по засобу SMS-повідомлень.
   Набираєте в тексті СМС PIN-код і код потрібної функції з потрібними параметрами і відправляєте це СМС на номер системи. Система, отримавши СМС з кодом, змінює параметри цієї функції, і відправляє на Ваш телефон СМС підтверджуюче нові параметри.

 2. Степан

  Проста і зрозуміла сигналізація, тільки на мій погляд нормальної сирени в базовому комплекті явно не вистачає. Уже дозамовив її окремо.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вам також може сподобатися…