Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S

грн.

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S транслює On-Line і записує кристально-чітке зображення якості Full-HD (1080P) 25к/сек.

Немає в наявності

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S

  • Протокол сумісності ONVIF
  • Мережева бездротова Wi-Fi IP камера з 2Мп матрицею високої роздільної здатності 1920*1080
  • Транслює On-Line і записує кристально-чітке зображення якості Full-HD (1080P) зі зміною кадрів 25 к/сек
  • IR-CUT фільтр реалістичною передачі кольору
  • Нічна ІЧ-підсвітка до 10 метрів – 6 SMD-IR діодів
  • Реалізована на новому швидкому процесорі Hi3518E
  • Функція PTZ – повороти і нахил
  • Вбудований слот для micro-SD карти відеоархіву з підтримкою карт пам’яті до 128Гб
  • Мікрофон для передачі звуку і динамік
  • Функція швидкого бездротового підключення
  • Кабельне LAN і бездротове Wi-Fi підключення
  • Апаратний датчик руху з регулюванням чутливості

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S реалізована в корпусі з пластику хорошої якості чорно-білого кольору, що дозволяє гармонійно встановити її як в діловий інтер’єр офісу, так і в затишний будинок або стильну квартиру. Камеру C23S можна просто поставити на столі або поличці, а за допомогою кронштейна що поставляється в комплекті, камеру можна закріпити, на стіні, на стелі або на віконному відкосі для спостереження за прибудинковою територією. Для правильного відображення картинки з перевернутої камери в програмі передбачена функція перевороту зображення.

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S на процесорі HiSilicon

 

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S оснащена 2-х мегапіксельною матрицею яка передає високоякісне Full-HD зображення з роздільною здатністю до 1920*1080 пікселів, що дає дуже високу деталізацію картинки. На такій картинці легко розпізнати не тільки обличчя людини знаходиться в кімнаті, але і більш дрібні деталі, такі як номінал купюри в руках продавця. Наявність вбудованого мікрофона і динаміка дозволяють вести відеоспостереження зі звуком, а при необхідності включити двосторонній зв’язок. При цьому, трансляція відео у високій роздільній здатності зовсім не створює навантаження на інтернет-канал, так як камера використовує потужний відеокодек H.264 для максимального стиснення відеопотоку. Це дозволяє повноцінно використовувати IP камеру C23S навіть там, де швидкість інтернету невисока або нестабільна.

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S – Об’єктив

Об’єктив бездротової Wi-Fi IP камери Vstarcam C23S має широкий кут огляду 96°, тому камера здатна охопити досить велике приміщення. Наявність IR-CUT фільтра покращує передачу кольору в денний час, а функція потужної нічної ІЧ підсвітки, що включається автоматично, забезпечує видимість при недостатньому освітленні і навіть в повній темряві. Відеозапис і фото-фіксація може здійснюватися через Інтернет на віддалений ПК, а також локально на встановлену SD-карту. Згодом, архівні відеозаписи і фотознімки зручно переглядати на мобільному пристрої за допомогою відеоплеєра додатки «EyeCloud», в якому відмінно реалізований пошук потрібного фрагмента за датою і/або часу.

Опція PTZ в Wi-Fi IP камері C23S

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S має опцію PTZБездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S оснащена двома сервоприводами, які здійснюють обертання поворотної частини камери на 280° в горизонтальній площині і на 60° по вертикалі. Працюють сервоприводи абсолютно безшумно, а швидкість обертання камери регульована і необхідне значення встановлюється користувачем. Ця опція бездротової Wi-Fi IP камери Vstarcam C23S називається PTZ (англ. Pan Tilt Zoom – панорамування, нахил, зум) – це дозволяє дистанційно керувати обертанням поворотної частини камери з планшета або смартфона. Таким чином, PTZ-камера здатна охопити досить велику площу приміщення навколо місця установки і теоретично замінити кілька статичних камер. Також в камері C23S передбачена можливість здійснювати автоматичний моніторинг, за заздалегідь встановленій круїз-програмі для цього є 16 попередньо встановлених програм.

Карта пам’яті бездротової Wi-Fi IP камери Vstarcam C23S

Micro-SD карта 128Gb Wi-Fi IP камериУ бездротової Wi-Fi IP камері Vstarcam C23S є слот для карти пам’яті формату micro-SD. Можна використовувати SD-карти об’ємом до 128Гб. Важливо, що при зникненні або повній відсутності зв’язку з Інтернетом камера все одно збереже важливі кадри, записавши відео-файли на SD-карту, також з встановленою картою пам’яті IP камера C23S може працювати локально без підключення до Інтернету як відеореєстратор.

При встановленій карті пам’яті Wi-Fi IP камері Vstarcam C23S – передбачено три режими запису архівного відео:
1 – постійний запис
2 – запис за розкладом
3 – запис по спрацьовуванню датчика руху

Карта пам'яті MicroSD "Memory Smart Card"◆◆◆ Карта пам’яті MicroSD «Memory Smart Card»
До цієї IP камери рекомендуємо високошвидкісну карту пам’яті MicroSD класу A1-C10, яка легко справляється з багаторазовим перезаписом, тому ідеально підходить для камер відеоспостереження та відеореєстраторів.
Вибрати картку пам’яті MicroSD «Memory Smart Card»

Датчик руху бездротової Wi-Fi IP камери Vstarcam C23S

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S має датчик рухуОб’єктив IP камери C23S виконує роль апаратного датчика руху. При активації функції оповіщення, камера C23S при спрацьовуванні датчика руху буде відправляти на ваш смартфон тривожні Push-повідомлення супроводжувані сигналом тривоги і задану серію фотознімків. 👉 Огляд роботи датчика руху в IP камерах

Живлення бездротової Wi-Fi IP камери Vstarcam C23S

USB-живлення Wi-Fi IP камери дозволяє застосувати акумулятор "Power Bank"Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S обладнана роз’ємом micro-USB і має в комплекті USB-кабель. Це дозволяє для роботи камери в мобільних умовах в якості джерела живлення використовувати зовнішній акумулятор типу “PowerBank”. Камера має дуже низьке енергоспоживання (2.75Вт з включеною ІЧ підсвіткою) тому від такого акумулятора, що перезаряджається ємністю 20000 мА/год камера C23S зможе працювати досить тривалий час. Також можна застосувати “PowerBank” на сонячних батареях і таким чином отримати абсолютно незалежний від електромережі пристрій відеоспостереження.

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S може бути підключена кількома способами:

 1. Безпосереднє з’єднання з комп’ютером або ноутбуком Ethernet кабелем або по Wi-Fi протоколу. Застосовується для локального користування, вдома або в офісі.
 2. Бездротове Wi-Fi з’єднання з роутером (також можна Ethernet кабелем). Для доступу до камери через Інтернет.
 3. Для віддаленого моніторингу камера підключається до Wi-Fi роутера. Роутер в свою чергу крім звичайного інтернет з’єднання (кабелем) може бути підключений до 4G модему будь-якого оператора, наприклад «Укртелеком». Таке рішення дозволяє реалізувати повну автономність роботи на об’єктах не оснащеними стандартними інтернет комунікаціями.

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S має протокол ONVIF

Вести цілодобове відеоспостереження з Wi-Fi IP камери Vstarcam C23S можна переглядаючи її, як через ПК, так і через смартфон або планшет з можливістю віддаленого управління. Підтримка ONVIF протоколу дозволяє підключити IP камеру C23S до NVR відеореєстратора і декількома такими IP камерами можна сформувати повноцінну домашню або офісну систему відеоспостереження.

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S – Програмне забезпечення

Додаток «Eye4», для перегляду камери зі смартфона на ОС iOS і AndroidВиробником передбачений оригінальний додаток «Eye4», для операційних систем iOS і Android. Встановивши цей додаток в свій смартфон або планшет, Ви завжди зможете комфортно переглядати свої камери в реальному часі в режимі On-Line, а також переглядати відеоархів, записаний і збережений камерою C23S раніше. Важливо, що управляти бездротовоюWi-Fi IP камерою Vstarcam C23S і моніторити свій об’єкт ви зможете незалежно від вашого місця знаходження. Також є версія програми «Eye4» для настройки та перегляду камер на ПК з ОС Windows та Mac.

Інструкція «ШВИДКИЙ СТАРТ»
Завантажити «Eye4» та переглянути інструкцію як просто та швидко підключити IP камеру Vstarcam до Wi-Fi роутера з додатком «Eye4».
ВІДКРИТИ ІНСТРУКЦІЮ


* * *


Коротка відео-інструкція підключення IP камери до Wi-Fi мережі з додатком «Eye4»

Как подключить IP камеру Vstarcam к приложению Eye4 через Wi-Fi

Особливості бездротової Wi-Fi IP камери Vstarcam C23S

 • Проста настройка і дружній інтерфейс ПО російською мовою
 • Підтримка протоколу ONVIF (камеру можна підключити до відеореєстратора NVR)
 • Просте і легке підключення камери по Wi-Fi (без кабельного підключення)
 • PTZ – функція управління IP-камерою (поворот в чотирьох напрямках)
 • Подвійний оптичний IR-CUT фільтр реалістичною передачі кольору
 • Можливість запису архівних відео-файлів на жорсткий диск ПК
 • Швидке P2P підключення по QR-коду для мобільних пристроїв (Android, iPhone)
 • Має міжнародні сертифікати якості: CE, FCC, RoHS
 • Термін гарантії: 1 рік – підтвердження високої якості
 • Нічна інфрачервона підсвітка з автоматичним включенням/виключенням
 • Кабельне та бездротове Wi-Fi з’єднання
 • Вбудований мікрофон і динамік
 • Наявність слота micro-SD карти пам’яті для фото/відеоархіву (до 128Гб)
 • Безкоштовні програми для Windows, Mac, iPhone, iPod і Android
 • Сучасний кодек компресії відео/фото H.264
 • 2-х мегапіксельна матриця Full-HD 1080P дає високоякісне зображення з чіткими деталями розміром 1920*1080 пікселів
 • Контроль доступу з трьох рівневою системою авторизації
 • 16 попередньо круїз-програм для автоматичного моніторингу
 • Новий потужний і швидкий процесор Hi3518E бренду HiSilicon
 • Датчик руху, при спрацьовуванні якого здійснюється відеозапис, а також відправка фото на смартфони та планшети користувачів
 • Перегляд і керування через смартфон і планшет
 • Підтримка більшості інтернет браузерів з російським інтерфейсом

Комплектація
(Wi-Fi IP камера C23S упакована в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S - Комплектація

 • Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S – 1 шт.
 • Інструкція (російською мовою) – 1 шт.
 • Комплект дюбелів – 1 шт.
 • Монтажний кронштейн – 1 шт.
 • Адаптер живлення – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ В SMART IP КАМЕРИ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Характеристики

Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S – – Технічні параметри

Серія: C – Модель: 23S

СистемаОпераційна системаОС Linux
On-line відвідувачПідтримка 4 відвідувачів одночасно
Об’єктивСенсор зображення1.4″ 1080p Прогресивна розгортка CMOS
Мінімальна Освітленість0.5Lux (кольоровий режим)
0.1Lux (ч/б режим)
Об’єктив4mm@F2.0
Кут огляду96° (по діагоналі)
Нічне баченняПодвійний оптичний IR-CUT фільтр
ИЧ-підсвітка 6 SMD-IR LEDs 850нм
(нічне бачення до 10 метрів)
Відеоформат кодуванняОсновний H.264 @: 4.0 / Motion-JPEG
Три потокуОсновний потік: 1080p (1920×1080) 25к/с

Другий потік: 360p (640×360) 25к/с

Третій потік: 180p (320×180) 10к/с

Передача даних128~4096kbps
Макс. частота кадрів25к/с
РегулюванняКонтраст, яскравість, насиченість, відтінок
АудіоВхідВбудований мікрофон -38 дБ
ВихідВбудований динамік 8Ω1W
Частота / швидкість потоку8KHz / 16bit
Стиснення потокуADPCM / 32kbps
МережаІнтернет10Base-T / 100Base-TX, порт RJ45
ПротоколиTCP / IP, HTTP, TCP, UDP, DHCP, DNS, NTP, RTSP, P2P
Бездротова мережаIEEE802.11b / g / n
Частота бездротової мережі2,4~2,4835ГГц
Безпека бездротової мережі64/128-бітове шифрування даних WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
PTZПоворот / нахилПо горизонталі: 280° / по вертикалі: 60°
Круїз-програма16 встановлених позицій в додатку для ПК 5 попередньо позицій в додатку для смартфона
Пам’ятьСлот карти пам’ятіТип карти micro-SD card (макс. 128Гб)
СигналізаціяТривогаДатчик руху
Фізичні параметриНом. напругаDC 5В ±5%
Споживана потужність2.75Вт (з включеною ІЧ підсвіткою)
4.85Вт (при працюючому сервоприводі)
Робоча температура-10℃ ~ +50℃, при <90% вологості
Вага625 гр.
Розмір упаковки196×165×138
БрендVSTARCAM
СертифікаціяCE, FCC, RoHS

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бездротова Wi-Fi IP камера Vstarcam C23S”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вам також може сподобатися…