Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46

грн.

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 оснащена сервоприводами, які обертають камеру на 280° в горизонталі і на 60° по вертикалі.

Немає в наявності

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46

  • Мережева роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 з 1МП матрицею високої роздільної здатності 1280*720
  • Транслює On-Line і записує чітке зображення якості HD (720P)
  • Камера реалізована на новому швидкому процесорі Hi3518E
  • Нічна ІЧ-підсвітка до 10 метрів – 6 SMD-IR діодів
  • IR-CUT фільтр реалістичною передачі кольору
  • Функція PTZ – повороти і нахил
  • Кабельне LAN і бездротове Wi-Fi підключення
  • Апаратний датчик руху з регулюванням чутливості
  • Мікрофон для передачі звуку і динамік
  • Вбудований слот для micro-SD карти відеоархіву з підтримкою карт пам’яті до 128Гб
  • Протокол сумісності ONVIF
  • Функція швидкого бездротового підключення

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 виготовлена з пластику хорошої якості чорно-білого кольору, що дозволяє гармонійно встановити її як в діловий інтер’єр офісу, так і в затишний будинок або стильну квартиру. IP камеру C46 можна просто поставити на столі або поличці, а за допомогою кронштейна що поставляється в комплекті, камеру можна закріпити, на стіні, на стелі або на віконному укосі для спостереження за прибудинковою територією. Для правильного відображення картинки з перевернутої камери в програмі передбачена функція перевороту зображення.

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 на процесорі HiSilicon

Мегапіксельна матриця роботизованої Wi-Fi IP камери Vstarcam C46 передає якісне HD зображення з роздільною здатністю до 1280*720 пікселів, що дає високу деталізацію картинки. На такій картинці легко розпізнати не тільки обличчя людини що знаходиться в кімнаті, але і більш дрібні деталі, такі як номінал купюри в руках продавця. Наявність вбудованого мікрофона і динаміка дозволяють вести відеоспостереження зі звуком, а при необхідності включити двосторонній зв’язок. При цьому, трансляція відео у високій роздільній здатності зовсім не створює навантаження на інтернет-канал, так як камера використовує потужний відеокодек H.264 для максимального стиснення відеопотоку. Це дозволяє повноцінно використовувати IP камеру C46 навіть там, де швидкість інтернету невисока або нестабільна.

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 – Об’єктив

Об’єктив Wi-Fi IP камери Vstarcam C46 має кут огляду 96°, тому камера здатна охопити досить велике приміщення. Наявність IR-CUT фільтра покращує передачу кольору в денний час, а функція потужної нічний ІЧ-підсвітки, що включається автоматично, забезпечує видимість при недостатньому освітленні і навіть в повній темряві. Відеозапис і фото-фіксація може здійснюватися через Інтернет на віддалений ПК, а також локально на встановлену SD-карту. Згодом, архівні відеозаписи і фотознімки зручно переглядати на мобільному пристрої за допомогою відеоплеєра додатку «EyeCloud», в якому відмінно реалізований пошук потрібного фрагмента за датою і/або часу.

Опція PTZ в Wi-Fi IP камері C46

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 має опцію PTZРоботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 оснащена двома сервоприводами, які здійснюють обертання поворотної частини камери на 280° в горизонтальній площині і на 60° по вертикалі. Працюють сервоприводи абсолютно безшумно, а швидкість обертання камери регульована і необхідне значення встановлюється користувачем. Ця опція роботизованої IP камери C46 називається PTZ (англ. Pan Tilt Zoom – панорамування, нахил, зум) – це дозволяє дистанційно керувати обертанням поворотної частини камери з планшета або смартфона. Таким чином, PTZ-камера здатна охопити досить велику площу приміщення навколо місця установки і теоретично замінити кілька статичних камер. Також в камері C46 передбачена можливість здійснювати автоматичний моніторинг, за заздалегідь встановленій круїз-програмі для цього є 16 попередньо встановлених програм.

Карта пам’яті роботизованої Wi-Fi IP камери Vstarcam C46

Micro-SD карта 128Gb Wi-Fi IP камери

У Wi-Fi IP камері Vstarcam C46 є слот для карти пам’яті формату micro-SD. Можна використовувати SD-карти об’ємом до 128Гб. Важливо, що при зникненні або повній відсутності зв’язку з Інтернетом камера все одно збереже важливі кадри, записавши відео-файли на SD-карту, також з встановленою картою пам’яті IP камера C46 може працювати локально без підключення до Інтернету як відеореєстратор.

При встановленій карті пам’яті в Wi-Fi IP камері Vstarcam C46 – передбачено три режими запису архівного відео:
1 – постійний запис
2 – запис за розкладом
3 – запис по спрацьовуванню датчика руху

Карта пам'яті MicroSD "Memory Smart Card"◆◆◆ Карта пам’яті MicroSD «Memory Smart Card»
До цієї IP камери рекомендуємо високошвидкісну карту пам’яті MicroSD класу A1-C10, яка легко справляється з багаторазовим перезаписом, тому ідеально підходить для камер відеоспостереження та відеореєстраторів.
Вибрати картку пам’яті MicroSD «Memory Smart Card»

Датчик руху роботизованої Wi-Fi IP камери Vstarcam C46

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 має датчик рухуОб’єктив IP камери C46 виконує роль апаратного датчика руху. При активації функції оповіщення, камера C46 при спрацьовуванні датчика руху буде відправляти на Ваш смартфон тривожні Push-повідомлення супроводжувані сигналом тривоги і задану серію фотознімків. 👉 Огляд роботи датчика руху в IP камерах

Живлення роботизованої IP камери Vstarcam C46

USB-живлення Wi-Fi IP камери дозволяє застосувати акумулятор "Power Bank"Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 обладнана роз’ємом micro-USB і має в комплекті USB-кабель. Це дозволяє для роботи камери в мобільних умовах в якості джерела живлення використовувати зовнішній акумулятор типу “PowerBank”. Камера має дуже низьке енергоспоживання (2.8Вт з включеною ІЧ підсвіткою) тому від такого акумулятора, що перезаряджається ємністю 20000 мА/год камера C46 зможе працювати досить тривалий час. Також можна застосувати “PowerBank” на сонячних батареях і таким чином отримати абсолютно незалежний від електромережі пристрій відеоспостереження.

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 може бути підключена кількома способами:

 1. Безпосереднє з’єднання з комп’ютером або ноутбуком Ethernet кабелем або по Wi-Fi протоколу. Застосовується для локального користування, вдома або в офісі.
 2. Бездротове Wi-Fi з’єднання з роутером (також можна Ethernet кабелем). Для доступу до камери через Інтернет.
 3. Для віддаленого моніторингу камера підключається до Wi-Fi роутера. Роутер в свою чергу крім звичайного інтернет з’єднання (кабелем) може бути підключений до 4G модему будь-якого оператора, наприклад «Vodafone». Таке рішення дозволяє реалізувати повну автономність роботи на об’єктах не оснащеними стандартними інтернет комунікаціями.

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 має протокол ONVIF

Вести цілодобове відеоспостереження з Wi-Fi IP камери Vstarcam C46 можна переглядаючи її, як через ПК, так і через смартфон або планшет з можливістю віддаленого управління. Підтримка ONVIF протоколу дозволяє підключити IP камеру C46 до NVR відеореєстратора і декількома такими IP-камерами можна сформувати повноцінну домашню або офісну систему відеоспостереження.

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 – Програмне забезпечення

Додаток «Eye4», для перегляду камери зі смартфона на ОС iOS і AndroidВиробником передбачений оригінальний додаток «Eye4», для операційних систем iOS та Android. Встановивши цей додаток в свій смартфон або планшет, Ви завжди зможете комфортно переглядати свої камери в реальному часі в режимі On-Line, а також переглядати відеоархів, записаний і збережений камерою C46 раніше. Важливо, що управляти роботизованою Wi-Fi IP камерою Vstarcam C46 і моніторити свій об’єкт Ви зможете незалежно від Вашого місця знаходження. Також є версія програми «Eye4» для настройки та перегляду камер на ПК з ОС Windows та Mac.

Інструкція «ШВИДКИЙ СТАРТ»
Завантажити «Eye4» та переглянути інструкцію як просто та швидко підключити IP камеру Vstarcam до Wi-Fi роутера з додатком «Eye4».
ВІДКРИТИ ІНСТРУКЦІЮ


* * *


Коротка відео-інструкція підключення IP камери до Wi-Fi мережі з додатком «Eye4»

Как подключить IP камеру Vstarcam к приложению Eye4 через Wi-Fi

Особливості роботизованої Wi-Fi IP камери Vstarcam C46

 • Мегапіксельна матриця HD 720P дає якісне зображення з чіткими деталями розміром 1280*720 пікселів
 • Новий потужний і швидкий процесор Hi3518E бренду HiSilicon
 • Проста настройка і дружній інтерфейс ПО російською мовою
 • Безкоштовні програми для Windows, Mac, iPhone, iPod і Android
 • Просте і легке підключення камери по Wi-Fi (без кабельного підключення)
 • Швидке P2P підключення по QR-коду для мобільних пристроїв (Android, iPhone)
 • Кабельне та бездротове Wi-Fi з’єднання
 • Перегляд і керування через смартфон і планшет
 • Підтримка більшості інтернет браузерів з російським інтерфейсом
 • Підтримка протоколу ONVIF (камеру можна підключити до відеореєстратора NVR)
 • Контроль доступу з трьох рівневою системою авторизації
 • PTZ – функція управління IP-камерою (поворот в чотирьох напрямках)
 • 16 попередньо круїз-програм для автоматичного моніторингу
 • Датчик руху, при спрацьовуванні якого здійснюється відеозапис, а також відправка фото на смартфони та планшети користувачів
 • Вбудований мікрофон і динамік
 • Наявність слота micro-SD карти пам’яті для фото/відеоархіву (до 128Гб)
 • Сучасний кодек компресії відео/фото H.264
 • Подвійний оптичний IR-CUT фільтр реалістичною передачі кольору
 • Нічна інфрачервона підсвітка з автоматичним включенням/виключенням
 • Можливість запису архівних відео-файлів на жорсткий диск ПК
 • Має міжнародні сертифікати якості: CE, FCC, RoHS
 • Термін гарантії: 1 рік – підтвердження високої якості

Комплектація
(Wi-Fi IP камера C46 упакована в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

  • Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 – 1 шт.
  • Монтажний кронштейн – 1 шт.
  • Адаптер живлення – 1 шт.
  • Інструкція (російською мовою) – 1 шт.
  • Комплект дюбелів – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ В SMART IP КАМЕРИ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Характеристики

Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46 – – Технічні параметри

Серія: C – Модель: 46

СистемаОпераційна системаОС Linux
On-line відвідувачПідтримка 4 відвідувачів одночасно
Об’єктивСенсор зображення1.4″720p Прогресивна розгортка CMOS
Мінімальна Освітленість0.5Lux (кольоровий режим)
0.1Lux (ч/б режим)
Об’єктив3.6mm@F2.5
Кут огляду96° (по діагоналі)
Нічне баченняПодвійний оптичний IR-CUT фільтр
ИЧ-підсвітка 6 SMD-IR LEDs 850нм
(нічне бачення до 10 метрів)
Відеоформат кодуванняОсновний H.264 @: 4.0 / Motion-JPEG
Три потокуОсновний потік: 720p (1280×720) 25к/с

Другий потік: 360p (640×360) 25к/с

Третій потік: 180p (320×180) 10к/с

Передача даних128~4096kbps
Макс. частота кадрів25к/с
РегулюванняКонтраст, яскравість, насиченість, відтінок
АудіоВхідВбудований мікрофон -38 дБ
ВихідВбудований динамік 8Ω1W
Частота / швидкість потоку8KHz / 16bit
Стиснення потокуADPCM / 32kbps
МережаІнтернет10Base-T / 100Base-TX, порт RJ45
ПротоколиTCP / IP, HTTP, TCP, UDP, DHCP, DNS, NTP, RTSP, P2P
Бездротова мережаIEEE802.11b / g / n
Частота бездротової мережі2,4~2,4835ГГц
Безпека бездротової мережі64/128-бітове шифрування даних WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
PTZПоворот / нахилПо горизонталі: 280° / по вертикалі: 60°
Круїз-програма16 встановлених позицій в додатку для ПК 5 попередньо позицій в додатку для смартфона
Пам’ятьСлот карти пам’ятіТип карти micro-SD card (макс. 128Гб)
СигналізаціяТривогаДатчик руху
Фізичні параметриНом. напругаDC 5В ±5%
Споживана потужність2.75Вт (з включеною ІЧ підсвіткою)
4.85Вт (при працюючому сервоприводі)
Робоча температура-10℃ ~ +50℃, при <90% вологості
Вага626 гр.
Розмір упаковки196×165×138
БрендVSTARCAM
СертифікаціяCE, FCC, RoHS

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Роботизована Wi-Fi IP камера Vstarcam C46”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вам також може сподобатися…