GSM + WIFI сигналізація SH-061GW

грн.

Гібридна GSM + WIFI сигналізація здатна працювати, використовуючи одночасно три незалежні технології зв’язку Інтернет, GSM мережу і PSTN.

Актуально на:

Артикул: SH-061GW Категорія: Позначки: , Бренд:SafeHouse

GSM + WIFI сигналізація SH-061GW

Гібридна трьохрежимна охоронна система нового покоління GSM + WIFI сигналізація SH-061GW, що об’єднує в собі кращі досягнення інженерії у сфері охоронних технологій. Сигналізація SH-061GW здатна працювати, використовуючи одночасно три незалежні технології зв’язку – Інтернет через бездротове Wi-Fi з’єднання, мобільний GSM мережу через SIM-карту і стаціонарну телефонну лінію PSTN через кабельне підключення. PSTN і GSM канали є резервними і використовуються лише за відсутності Wi-Fi мережі. Це забезпечує високу надійність інформування і абсолютну незалежність від балансу коштів на SIM-карті або завантаження мережі.

GSM/Wi-Fi сигналізація SH-061GW - все під контролем

GSM + WIFI сигналізація SH-061GW при спрацьовуванні будь-якого з датчиків не тільки подзвонить вам на телефон або відправить SMS, використовуючи GSM мережу, а й негайно оповістить, відправивши на Ваш смартфон тривожне Push-повідомлення з назвою зони котра спрацювала і датчика (назви зон і датчикам ви привласнюєте самі). А при відключенні/включенні основного живлення або втрати і відновлення Wi-Fi мережі, ви отримуєте відповідні цим подіям Push-повідомлення.

GSM/Wi-Fi сигналізація SH-061GW

Системний блок GSM/WIFI сигналізації SH-061GW виконаний в корпусі з високоякісного ABS-пластика стійкого до займання з відкидною підставкою і вбудованою сиреною. Глянцевий лицьова панель може бути чорного або білого кольору. Великий багатофункціональний LCD-дисплей GSM/Wi-Fi сигналізації з підсвічуванням блакитного кольору, в режимі очікування відображає поточний час. Сенсорна клавіатура, за допомогою якої можна ставити/знімати систему з охорони шляхом введення пароля, а також швидко і комфортно налаштовувати GSM сигналізацію. 99 – бездротових і 4 – дротових охоронних зон дає можливість додавати бездротові і дротяні датчики різного призначення тим самим розширювати технічні можливості даної GSM/Wi-Fi сигналізації практично безмежно. А технологія автоматичного програмування і заводські налаштування зводять до мінімуму активне втручання користувача в процес базової установки.

Quectel GC65 in GSM/Wi-Fi Alarm System SH-061GW

GSM модуль Quectel M26 і Wi-Fi модуль AI-Thinker ESP8266MOD сигналізації SH-061GWБездротова GSM + WIFI сигналізація SH-061GW використовує нового покоління компактний 4-хдіапазонний GSM-модуль “Quectel-M26” з вбудованою антеною, поряд з високою якістю і надійністю GSM-модуль при надзвичайно низькому енергоспоживанні працює з мережевої технології: “Quad-Band GSM/GPRS“- завдяки цьому GSM/Wi-Fi сигналізація SH-061GW коректно і чітко працює в мережі мобільного зв’язку будь-якого оператора навіть при дуже низькому рівні сигналу.

Сучасний Wi-Fi модуль “AI-Thinker ESP8266MOD” розширює можливості сигналізації SH-061GW, забезпечуючи системі надійний бездротової двосторонній канал Wi-Fi зв’язку для передачі через Інтернет сервісних і тривожних Push-повідомлень на смартфони користувачів. Завдяки цій технології об’єкт, що охороняється завжди під повним контролем незалежно від вашого місцезнаходження. Також Wi-Fi зв’язок дає можливість віддаленого управління режимом охорони сигналізації через Інтернет і дозволяє оперативно змінювати всі налаштування системи.

Трьохрежимний сигналізація SH-061GW Wi-Fi+GSM+PSTNОхоронна бездротова GSM + WIFI сигналізація SH-061GW здійснює тривожні дзвінки не тільки через Інтернет і по GSM мережі на моб. номера телефонів, а і по міській лінії на стаціонарні номери телефонів використовуючи технологію PSTN (англ. Public Switched Telephone Network). При роботі тільки по міській лінії в системі передбачена можливість відключення GSM модуля.

Стильний дизайн і надійна безперебійна робота GSM/WIFI сигналізації SH-061GW
не дасть Вам приводу ні на секунду шкодувати про свій вибір.

Стильний дизайн "black & white" GSM/Wi-Fi сигналізації SH-061GW

Дві інноваційні можливості GSM/WIFI сигналізації SH-061GW

 1. Дана GSM + WIFI сигналізація має функцію “Open-Lock“. Завдяки цій функції якщо Ви при постановці системи на охорону забули закрити одне з вікон або двері на яких встановлені Smart-датчики GSM/WIFI сигналізація не включить режим охорони і проінформує вас попереджувальним сигналом.
 2. Завдяки другий інноваційної функції “Low-Battery” якщо в якомусь Smart-датчику розрядилася батарея, GSM + WIFI сигналізація відправить Вам відповідне SMS або Push-повідомлення.

Самостійна настройка бездротової GSM/WIFI сигналізації SH-061GW

Мікропроцесор ARM - GSM/WIFI сигналізація для будинку SH-061GWНовий швидкий мікропроцесор “ARM” GSM/WIFI сигналізації SH-061GW дуже “гнучкий” в настройках і має масу додаткових корисних функцій, серед яких голосові підказки і автовідповідач, тому всі режими налаштувань і управління GSM/WIFI сигналізації SH-061GW супроводжуються голосовими підказками електронного диктора російською мовою. Звукове попередження про застосування незареєстрованих пультів дистанційного керування. Регулювання часу звучання і рівня гучності сирени. Зручні функції «Інтерком», яка дозволяє вести двосторонній зв’язок з охоронюваним приміщенням через моб. телефон і функцію прослуховування приміщення, що охороняється з моб. телефону.

Функція ІНТЕРКОМ «Hands Free» GSM/WIFI сигналізації SH-061GW

GSM + WIFI сигналізація SH-061GW має 4 незалежних таймера включення/відключення охорони в заданий час з можливістю розкладу на тиждень. А кожному таймеру можна привласнити одну з 4-х можливих груп датчиків яка буде вмикатися/вимикатися тільки цим таймером, тим самим автоматично в різний час доби можуть вмикатися/вимикатися чотири різні групи датчиків.

Наявність в GSM/WIFI сигналізації SH-061GW вбудованого реле з програмованим алгоритмом роботи релейного виходу дозволяє підключати електроприлади такі як електро-замок, лампи освітлення та керувати ними віддалено з мобільного телефону або під час тривоги автоматично включати додаткові пристрої, наприклад сирени і прожектори освітлення для залучення додаткової уваги. Підключивши до релейного виходу GSM/WIF сигналізації SH-061GW внутрішню Smart-камеру або вуличну IP камеру відеоспостереження, з режимом тривоги буде, автоматично вмикатись відеоконтроль, і проводиться запис архівного відео. Таким чином, вдається створити максимальний контроль над об’єктом, що охороняється.

Зручне управління бездротової GSM/WIFI сигналізацією для будинку SH-061GW

Додаток WiFi Alarm для GSM/WIFI сигналізації SH-061GWЗа допомогою безкоштовного мобільного додатку «WiFi Alarm» ви зможете комфортно і оперативно управляти своєю охоронною GSM/WIFI сигналізацією SH-061GW за тисячі кілометрів від дому. Додаток з російським інтерфейсом має розширений функціонал і зручне меню налаштувань у т.ч. безпечний вхід в додаток по паролю. Ведеться Онлайн протокол всіх подій, де фіксується історія постановки і зняття охорони, перехід системи з основного харчування на резервне від вбудованого акумулятора і зворотне відновлення, а також звіт про спрацьовування охоронних зон з фіксацією час і детальною інформацією про спрацювали датчики.

Завантажити додаток «WiFi Alarm» для ANDROID
Завантажити додаток «WiFi Alarm» для iOC

Проста установка бездротової GSM / WIFI сигналізації для будинку SH-061GW

Величезний технічний потенціал робить GSM/WIFI сигналізацію SH-061GW ідеальним варіантом для самостійної установки у великих котеджах, квартирах, офісах, готелях, магазинах. Наявність в комплекті бездротових датчиків з кріпильними кронштейнами, робить монтаж GSM/WIFI сигналізації SH-061GW швидким і легким. Відсутність складних електричних схем, дорогої прокладки проводів, дозволяє встановити і налаштувати бездротову GSM/WIFI сигналізацію SH-061GW самостійно, без спеціальних знань і навичок, додаткових витрат і застосування спец – інструменту.

Русифікований голосовий інтерфейс GSM/WIFI сигналізації SH-061GW – це просто і зручно!
Cистема SH-061GW з повністю русифікованим голосовим інтерфейсом, який допоможе вам швидко освоїти процес налаштування і комфортно управляти і контролювати роботу вашої GSM сигналізації «SafeHouse».

Приклад деяких голосових функції, які при дозвоні на систему SH-061GW звучать в телефоні

 

Комплект бездротової GSM/WIFI сигналізації SH-061GW є базовим і включає в себе високотехнологічні бездротові: датчик відкриття, датчик руху і два брелока-ПДУ, але технічні можливості цієї охоронної системи дозволяють використовувати набагато більше як дротових детекторів, так і бездротових датчиків різного призначення. Прекрасна можливість заощадити на установці окремої пожежної сигналізації – доукомплектувати GSM сигналізацію SH-061GW датчиками задимлення, газу, критичного підвищення температури або пристроєм виявлення полум’я. Ця зона незалежно від стану системи (на охорону/знята з охорони) при спрацьовуванні, наприклад, датчика диму включить тривогу і відправить SMS-повідомлення про те що спрацював пожежний датчик. Також можна доукомплектувати датчиками затоплення, датчиками охорони периметра і відкритих територій, тим самим розширити охоронні можливості GSM/WIFI сигналізації SH-061GW.

Застосована в GSM/WIFI сигналізації SH-061GW технологія WISC (англ. Wireless Intelligent Study Coding – Бездротове Інтелектуальне Вивчення Кодування) в режимі програмування автоматично виявляє бездротової датчик або пульт дистанційного керування, який необхідно додати, тому реєструвати нові бездротові аксесуари легко і швидко.

Докладна інструкція російською мовою бездротової GSM/WIFI сигналізації SH-061GW
Інструкція російською мовою GSM/WIFI сигналізації SH-061GWУ комплекті GSM/WIFI сигналізації SH-061GW поставляється докладна інструкція російською мовою, що супроводжує швидкої самостійної установки і правильного налаштування системи.

.
GSM + WIFI сигналізація SH-061GW від початку має заводську настройку оптимально виставлених основних параметрів, тому весь процес налаштування у вас займе 15-20 хвилин, і система готова охороняти ваше майно.

Бездротова GSM + WIFI сигналізація SH-061GW – Особливості

 • Повністю російськомовна охоронна GSM/WIFI сигналізація
 • Гібридна бездротова GSM/WIFI сигналізація може охороняти – великі будинки, квартири, офіси, магазини і т.д.
 • Одночасне інформування через Інтернет по Wi-Fi з’єднання і мобільний GSM мережу через SIM-карту
 • Можливість роботи через Інтернет по Wi-Fi з відключається GSM модулем
 • Можливість роботи по міській цифрової телефонної лінії (PTSN) з відключається GSM модулем
 • Великий LCD-дисплей системного блоку і наявність зручної сенсорної клавіатури
 • Вбудована сирена з акустичною потужністю 8дБ (підключається/відключається)
 • Підтримка до 100 пультів ДУ
 • Підтримка до 100 бездротових датчиків
 • Функція «Low-Battery» – оповіщення про низький заряд батареї в Smart-датчиках
 • Функція «Open-Lock» – блокування постановки на охорону при відкритих Smart-датчиках на вікнах і дверях
 • Технологія “Wireless Intelligent Study Coding” для легкої реєстрації бездротових аксесуарів
 • Включається/відключається блокування клавіатури PIN-кодом
 • Оригінальна програмне забезпечення для iOS і ANDROID
 • У комплекті поставляється все необхідне для забезпечення безпеки: системний блок, датчик руху з кронштейном кріплення, датчик відкриття дверей/вікна з двостороннім скотчем для кріплення, пульти дистанційного керування, сирена, блок живлення, елементи живлення для датчиків, інструкція англійською та російською мовами
 • Можливість доукомплектувати до 100-та бездротових датчиків: руху, відкриття дверей/вікна, відкриття воріт, розбиття скла, вібрації, затоплення, диму, газу, відкритих територій, охорони периметра і т.д.
 • Простота установки і настройки, що не вимагає дорогих монтажних робіт
 • Можливість 10-ти секундної запису голосового повідомлення
 • Є функції «Інтерком» і прослуховування охоронюваного приміщення через вбудовані мікрофон і динамік
 • Роздільність охоронних зон дозволяє, при тривозі знати який датчик спрацював і яка зона, охоронна або пожежна викликала тривогу
 • Є контроль електромережі. При відключенні/відновленні електроживлення на телефони користувачів відсилаються SMS і Push-повідомлення
 • Є режим часткової охорони, що дозволяє поставити на сигналізацію тільки периферійні зони. Таким чином, знаходяться в будинку людей датчики руху будуть ігнорувати, але датчики вхідних дверей, датчики вікон, датчики відкритих територій, датчики периметра, а також пожежні датчики при спрацьовуванні викличуть тривогу, тим самим створюється максимальна безпека людей знаходяться в охоронюваному будинку. Особливо актуальний цей режим в нічний час доби і коли діти залишені в охоронюваному будинку
 • Наявність керованого релейного виходу для підключення освітлення (створення ефекту присутності), або інших побутових електроприладів (насос, бойлер, калорифер, кондиціонер і т.д.)
 • Наявність «Тривожною кнопки» на пультах дистанційного керування дозволяє моментально викликати режим тривоги
 • Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону і смартфона
 • Наявність готових текстів SMS-повідомлень з можливістю їх редагування
 • Голосові підказки автовідповідача російською мовою для всіх можливих подій (включається/відключається)
 • Регулювання гучності та часу звучання сирени
 • Можливість налаштувати час затримки постановки/зняття охорони
 • Наявність чотирьох незалежних таймерів включення/відключення режиму охорони в заданий час
 • Є можливість відключити/підключити короткий сигнал сирени при постановці/знятті з сигналізації
 • Вбудований літієво-полімерний акумулятор, дозволяє системі перейти на автономне живлення при відсутності вхідної напруги (220 В) і працювати автономно
 • Відстань між бездротовими датчиками і системним блоком до 100 метрів
 • GSM сигналізація має міжнародні сертифікати якості: CCC, CE, FCC, CMA, RoHS, ISO9001
 • Міжнародні сертифікати якості охоронної системи SH-061GW

 • ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 1 РІК
  найкраще підтвердження високої якості


Комплектація бездротової GSM/WIFI сигналізації SH-061GW
(Комплект GSM/WIFI сигналізації SH-061GW упакований в якісну фірмову подарункову картонну коробку)

Комплектація бездротової GSM / WIFI сигналізації SH-061GWСистемний блок SH-061GW – 1 шт.
Датчик руху PIR-812/3V – 1 шт.
Кронштейн датчика руху – 1 шт.
Датчик відкриття MS-725 – 1 шт.
Пульт ДК RC-425 – 2 шт.
Елементи живлення – 1 комплект.
Звукова сирена SR-502 – 1 шт.
Адаптер живлення KDL 12V-1A – 1 шт.
PSTN кабель – 1 шт.
Інструкція російською мовою.

 

ПЕРЕЙТИ У WIFI/GSM СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Вага1 кг
Розміри16 × 12,8 × 8 см
Колір передньої панелі корпусу

чорний, білий

Характеристики

GSM WIFI сигналізація SH-061GW – – Технічні параметри

Голосовий інтерфейс GSM сигналізаціїросійська
GSM-частота з’єднання850/900/1800/1900МГц
Бездротовий Wi-Fi зв’язокчастота: 2.4ГГц / стандарт: IEEE802.11b/g/n
Підключення до стаціонарної телефонної лінії
Частота бездротового з’єднання315/433МГц (±75МГц)
Протокол бездротового з’єднанняPT2262/1.5-4.7MΩ | EV1527/300К
Кількість бездротових зон99
Кількість дротяних зон4
Кількість бездротових датчиків в одній зоні1
Кількість пультів брелоківдо 100
Кількість номерів для додзвону9
Кількість номерів для SMS-оповіщення6
ДисплейLCD-монохромний
Клавіатура✔ сенсорна
Управління системоюклавіатура, брелок, дзвінок, SMS
Функція «ІНТЕРКОМ»
Функція «Прослуховування»
Системний годинник
Таймер
Функція будильника
Релейний вихідкерований
Допустиме навантаження на вбудоване реле5А/~250В; 7А/~125В; 20А/-14В
Вихід для живлення дротяних датчиків+12В
Вихід для підключення динаміка
Можливість підключення бездротової сиреничерез релейний вихід
Вбудована сирена
Редагування SMS-повідомлень
Можливість підключення/відключення SMS-повідомлень постановки/зняття охорони
Функція запису голосового повідомлення✔ (загальне 10 секунд)
Оповіщення про пропажу електроенергії(SMS/Push)
Голосові підказки
Автовідповідач
Системна пам’ятьенергонезалежна
Пароль системи4-х бітний PIN-код
Основне джерело живленняAC 100-240В 50/60Гц (через адаптер)
Вбудований акумуляторLi-Pol, DC7,4В
Матеріал корпусустійкий до займання ABS-пластик
Напруга живленняDC 9-12В/1А
Споживана потужність:
в режимі «ОХОРОНА»
в режимі «ТРИВОГА»
<25 mA
<450 mA
Робоча температура/вологість-10°C ~ +40°C / до 90%
Габаритні розміри180×126×30 мм

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “GSM + WIFI сигналізація SH-061GW”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.