Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus

10 982 грн.

Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus від відомого американського бренду з оперативного виявлення будь-яких вторгнень у контрольовану зону.

Актуально на:

Артикул: SY-007Plus Категорії: , Бренд:Bestguarder

Бездротова система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus

Високоякісна спеціалізована система сигналізації охорони периметру SY-007 Plus від відомого американського бренду Bestguarder пропонує унікальне рішення для оперативного виявлення будь-яких вторгнень у контрольовану зону з подальшим визначенням напряму переміщення об’єкта вторгнення. Маючи універсальний функціонал, ця система може бути використана в різних сферах:

 • на полюванні – для виявлення присутності тварин у певних місцях
 • як система раннього оповіщення вторгнення на контрольовану територію
 • як охоронна сигналізація для спостереження за будинком і прилеглою ділянкою

Примітними особливостями цієї системи є покриття дуже великої території моніторингу, автономне живлення всіх компонентів системи, великі кути датчиків виявлення руху, ефективне маскування та надійна пило-вологостійкість датчиків.

Специфіка системи дозволяє використовувати її як у мирних, так і у військових цілях. У мирних умовах система служить надійним охоронним пристроєм контролю певної території, спостереження за периметром будинку чи ділянкою. У військових цілях пристрій може бути використаний як система раннього попередження про наближення ворога, вказуючи напрямок його атаки. Також система може застосовуватись на полюванні. Стратегічно розміщуючи датчики навколо певної області, можна швидко визначити напрямок, з якого наближається тварина, і вжити відповідних дій, заощаджуючи час на відстеження та переслідування звіра.

Bestguarder-logo

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 2 РОКИ найкраще підтвердження високої якості

Купити систему сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus

Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus

Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus складається з однієї приймальної станції та п’яти датчиків руху. Приймальна станція прямокутної форми, розміром із сигаретну пачку, виготовлена із міцного пластику. На її передній панелі розташовані п’ять зелених LED індикаторів, кожен з яких відповідає спрацьовуванню певного датчика, а також зумер. З боків станції розташовані регулятор гучності зумера, червоний LED індикатор живлення, роз’єм для підключення навушників, телескопічна антена, що висувається на 14 см, отвір для кріплення шнура носіння та вимикач живлення. На задній стороні станції є кліпса для кріплення пристрою на ремінь чи одяг.

Бездротові датчики руху системи Bestguarder SY-007 Plus

Бездротові датчики руху системи Bestguarder SY-007 PlusКожен із п’яти датчиків цієї охоронної системи є бездротовим інфрачервоним PIR детектором руху. Корпуси датчиків мають прямокутну форму із закругленими попереду краями. Вони виготовлені з міцного пластику і мають ступінь пилу-вологозахисту IP66. Дальність виявлення руху датчиків становить від 8 до 15 метрів залежно від розміру і ступеня випромінювання тепла об’єкта, що рухається, будь то тварина чи людина. Датчики виготовлені відповідно до найвищих стандартів якості. Для гарного маскування вони мають забарвлення під кору дерева та ІЧ-лінзи чорного кольору, що також покращує здатність датчика зливатися з навколишнім середовищем та робить його абсолютно непомітним уночі. Більше того, датчики повністю захищені від сильних опадів, що забезпечує їхню надійну роботу в будь-яких погодних умовах.

 • Монтаж та живлення датчиків SY-007

Для надійного кріплення кожен датчик оснащений спеціальним монтажним кронштейном з храповим механізмом, який дозволяє нахиляти встановлений датчик відносно вертикальної осі на 180° з кроком 30° та надійно позиціонувати датчик. Кнопка живлення в центрі датчика має м’яке силіконове покриття, антена також гнучка м’якої конструкції, що знижує ризик її пошкодження у разі падіння датчика. Станція-приймач та кожен датчик працюють від трьох батарейок типу AAA, які забезпечують тривале живлення пристроїв системи. Конструкція датчика передбачає швидку заміну батарейок, не знімаючи датчика з місця встановлення.

 • Специфікація та функціональність датчиків SY-007

Кожен датчик системи оснащений модулем передавача радіосигналу на частоті 433 МГц, тому при спрацьовуванні датчика сигнал на станцію передається бездротовим способом дальність передачі сигналу досягає 300 метрів. Отже, використовуючи два датчики, можна охопити територію довжиною до 600 метрів, якщо станція розташована у центрі між датчиками. Однак фактична дальність передачі сигналу залежить від різних навколишніх факторів, чим більше перешкод, тим коротше дальність передачі сигналу. Тим не менш, більш висока установка датчиків над рівнем землі підвищує дальність передачі сигналу.

Як працює система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus

При спрацьовуванні датчика на станції відразу починає блимати індикатор, що відповідає цьому датчику, а також включається вібрація та звуковий сигнал зумера (якщо вони активовані). Гучність сигналу можна регулювати за допомогою регулятора до повного вимкнення звуку. Щоб у шумних умовах почути сигнал або, навпаки, для забезпечення навколишньої тиші можна підключити навушники. Під час отримання сигналу індикатор цієї зони блимає протягом 15 секунд, вказуючи на недавню активацію. Через 15 секунд звуковий сигнал і вібрація відключаються, а індикатор продовжує горіти постійно, візуально вказуючи, що хтось уже був у цій зоні і датчик спрацьовував.

Якщо потім спрацьовує інший датчик, алгоритм оповіщення повторюється з відповідним індикатором цього датчика. Однак попередній індикатор продовжує горіти, що дозволяє відстежити напрямок переміщення об’єкта. Якщо більше рухів немає, індикатори всіх зон, що спрацювали, постійно горітимуть. Але, як тільки рух знову буде виявлено, миготіння відповідного індикатора відновиться разом із вібрацією та зуммером. Для скидання зон, що спрацювали, просто вимкніть, а потім знову увімкніть приймальну станцію, і вона повернеться у вихідний стан.

Bestguarder SY-007 Plus
Інтелектуальне енергозбереження

Приймальна станція працює на основі мікроконтролера з інтелектуальним алгоритмом енергозбереження. Контролер включає прийомний радіомодуль лише короткими імпульсами кілька разів на секунду, а не завжди, це істотно знижує енергоспоживання. Для довготривалої та надійної роботи системи рекомендується використовувати лише якісні лужні батареї. Використання таких елементів живлення не тільки продовжує час роботи та підвищує надійність системи, але й унеможливлює пошкодження пристрою, викликаного протіканням дешевих неякісних сольових батарей.

Bestguarder-logo

Bestguarder SY-007 Plus на сайті виробника
Bestguarder® – Official Store

Відеоогляд (англійською)
Під час перегляду цього відео увімкніть субтитри та в налаштуваннях > субтитри > автоматичний переклад > встановіть українську мову.

 

Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus
Особливості

 • Висока якість виготовлення з гарантією 2 роки від американського бренду Bestguarder
 • Система раннього виявлення та оповіщення про проникнення на контрольовану територію
 • Має широкий спектр застосування, включаючи використання на полюванні та у військових цілях, а також для охорони об’єктів
 • Дальність передачі сигналу від датчиків на приймальну станцію до 300 метрів за прямої видимості
 • Кут огляду датчика становить 70 градусів і здатність виявляти великих тварин на відстані 12-15 метрів і людей на відстані близько 8 метрів, залежно від їхнього одягу.
 • Три режими оповіщення при спрацьовуванні датчика – світлоіндикація, вібрація та звуковий сигнал зумера з можливістю регулювання його гучності.
 • Для безшумного оповіщення передбачено можливість підключення навушників через відповідний роз’єм.
 • У всіх елементах системи для живлення використовуються по 3 батарейки типу ААА
 • Датчики з класом захисту IP66, що забезпечує їх надійну роботу за несприятливих погодних умов.
 • У комплекті поставляються ремені з утяжками для надійного кріплення датчиків до дерев або стовпів.

Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus – Комплектація

Комплектація

Станція-приймач SY-007 Plus – 1 шт.
Бездротові датчики руху SY-007 – 5 шт.
Шнур для носіння – 1 шт.
Ремені з утяжками для кріплення датчиків – 5 шт.
Посібник користувача (англ.) – 1 шт.

 

ПЕРЕЙТИ В АВТОНОМНІ СИГНАЛІЗАЦІЇ  ПЕРЕЙТИ В TIR СИГНАЛІЗАЦІЇ

Інструкції та огляди охоронних систем і відеоспостереження

Гарантія

ОПЛАТА
Готівкою при отриманні замовлення
Передплата на карту VISA/Mastercard

ДОСТАВКА
По Україні у відділення Нової Пошти

ГАРАНТІЯ
Обмін/повернення протягом 14 днів
Гарантія 12 місяців

Характеристики

Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus – – Технічні параметри

БрендBestguarder (США)
ВиготовленоКитай
СертифікованоFCC-ID, EC-RED, RoHS
Робоча частота системи:433 МГц
Дистанція між приймачем та датчиком300/600 м (радіус/діаметр)
Дальність виявлення руху12-15 метрів (залежно від розміру об’єкта)
Кут захвату датчика70°
Кут повороту кріплення датчика180°
Час спрацьовування0,5 секунд
Режими оповіщенняLED індикація, вібрація, звуковий сигнал (гучність регулюється)
Час оповіщення15 секунд
Елементи живлення3 батареї ААА (у комплект не входять)
Потужність приймача/датчика<8 мА (4,5 В) / <2 мА (4,5 В)
Строк служби батареї приймача/датчика (при безперервній роботі)до 100 годин/до 400 годин
Потужність детектора<25 мВт
Матеріал корпусапластик, силікон, метал
Колір корпусукамуфляж під дерево
Водонепроникність (тільки для датчика)клас IP66
Розмір приймача80×55×40 мм
Розмір датчика140×100×40 мм
Робоча температура-20°С ~ +60°С
Вологість5 – 90%

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Система сигналізації охорони периметру Bestguarder SY-007 Plus”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.