Відображаються усі з 25 результатів

ВУЛИЧНІ WI-FI IP КАМЕРИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Ступінь захисту від зовнішніх впливів IP66 (повний захист від пилу і води)Вуличні WI-FI IP камери виконані в герметичних антивандальних металевих корпусах з найвищим ступенем кліматичного захисту IP66 від попадання пилу і води. Зовнішні вуличні IP камери застосовуються для відеоспостереження відкритих територій, таких як дачна ділянка, дитячий майданчик, автомобільна парковка, просто вулиця або прибудинкова територія багатоквартирного будинку. На зображенні з IP камери легко розпізнати обличчя людей або марку і колір автомобіля навіть при недостатньому освітленні. Всі IP-камери категорії DIY для самостійної установки.

Все Wi-Fi IP камери можуть бути підключені декількома способами:

  1. Безпосереднє з’єднання з комп’ютером або ноутбуком Ethernet кабелем або по Wi-Fi протоколу. Застосовується для локального користування, вдома або в офісі.
  2. Бездротове Wi-Fi з’єднання з роутером (також можна Ethernet кабелем). Для доступу до камери через Інтернет.
  3. Для віддаленого моніторингу камера підключається до Wi-Fi роутера. Роутер в свою чергу крім звичайного інтернет з’єднання (кабелем) може бути підключений до 3G модему будь-якого оператора. Таке рішення дозволяє реалізувати повну автономність роботи на об’єктах не оснащеними стандартними інтернет комунікаціями.

Все Wi-Fi IP камери укомплектовані докладними інструкціями

До всіх вуличним WI-FI IP камерам додаються докладні інструкції російською мовою, які сприяють швидкому настроюванню пристроїв.

Вуличні Wi-Fi IP камери від початку мають базову настройку оптимально виставлених параметрів, тому весь процес налаштування вуличних Wi-Fi IP камер у вас займе кілька хвилин, і камери готові моніторити ваш об’єкт.

При оформленні замовлення на сайті ЗНИЖКА 5%

ІНСТРУКЦІЇ ТА ОГЛЯДИ ОХОРОНИХ СИСТЕМ І ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ